Aktualności

Młodzicy Warty rozpoczęli sezon 2017/2018 od zwycięstwa

Młodzicy Warty rozpoczęli sezon 2017/2018 od zwycięstwa! Warciarze rozegrali pierwsze spotkanie z drużyną Avia Kamionki i pewnie wygrali 4:2. Niebiesko-biali od początku dominowali na boisku nie dając przeciwnikowi możliwości na rozgrywanie akcji zagrażających bramce gospodarzy.

Pierwszy na listę strzelców w 17 minucie wpisał się Dominik Nowak. Jednak już w 23 minucie po błędzie w defensywie goście wyrównali na 1:1. Kiedy zawodnicy Avia Kamionki myślami byli już w szatni, w 28 minucie swoją pierwszą bramkę w barwach Warty Śrem zdobył Antoni Czapla (2:1). Początek drugiej połowy również należał do niebiesko-białych. W 45 minucie drugą bramkę w debiucie zapisał na swoim koncie Antek Czapla.

Prowadzenie 3:1 oraz zmęczenie zawodników spowodowało, że na boisku zaczęła dominować drużyna z Kamionek. W 52 minucie strzelili bramkę kontaktową doprowadzając do wyniku 3:2. Goście „poczuli”, że mogą wywieść ze Śremu jeden punkt. Natomiast warciarze musieli zmobilizować się, aby zakończyć mecz z korzystnym dla siebie wynikiem.

Spotkanie stało się bardzo zacięte, gdzie każda z drużyn próbowała na koniec zaznaczyć swoją przewagę. Nokautujący cios „zadał” w 57 minucie Bartosz Pawlak, strzelając bramkę na trzy minuty przed gwizdkiem sędziego, odbierając tym samym gościom chęci do dalszej walki.

Drużyna pokazała charakter, mimo zmęczenia potrafili wykrzesać siły i doprowadzić do zwycięstwa. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na pochwalę, każdy pracował na wspólny sukces!