Aktualności

Młodzik D1 (2005) Warta Śrem – Red Box Poznań 1:3

Emocjonujące spotkanie Młodzików Warty Śrem z rówieśnikami Red Box Poznań

Do emocjonującego spotkania doszło w drugiej kolejce pomiędzy Wartą Śrem, a drużyną Red Box z Poznania. Przez pierwsze 25 minut grę dyktowali warciarze, przeważali w każdym elemencie nie pozwalając na wyście przeciwnikowi ze swojej połowy. Zawodnicy ze Śremu doprowadzili do trzech bardzo dogodnych sytuacji, jednak nie potrafili postawić przysłowiowej „kropki nad i”.

W 26 minucie goście wykorzystali błąd niebiesko-białych i prowadzili do przerwy 0:1. Bramka stracona w końcówce pierwszej połowy odmieniła obraz gry w drugiej. Spotkanie stało się wyrównane drużyny walczyły o każdy metr boiska próbując na zmianę zagrozić bramce przeciwnika. Więcej szczęścia mieli zawodnicy z Poznania, wykorzystując stworzone przez siebie sytuacje doprowadzili do wyniku 0:3.

Pod koniec spotkania poderwać zespół do walki próbował Patryk Matyla, strzelając w 48 minucie bramkę na 1:3. Jednak do końcowego gwizdka wynik nie uległ zmianie.

Jak mówi klasyk niewykorzystane sytuacje się mszczą. Gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje w pierwszej połowie schodzilibyśmy do szatni przy wyniku 3:0. Myślę,że podcięłoby to skrzydła gościom i to my cieszylibyśmy się ze zwycięstwa. Nie ma co gdybać następny mecz przed nami. Chłopacy są silni i na pewno wyjdziemy do niego z podniesionymi głowami.