Aktualności

Kolejne trzy punkty Orlików Warty Śrem

W minioną niedzielę podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego pojechali na mecz z Marwit Lwówek ligi WZPN. Od początku spotkania Warta zagrała skoncentrowana i po akcjach wypracowanych przez całą drużynę strzeliła do przerwy 5 bramek tracąc tylko 1 w końcówce pierwszej połowy. Na drugą połowę młodzi adepci przy wysokim prowadzeniu i zmianach wprowadzonych przez trenera straciła 1 bramkę, strzelając 3. Wynik końcowy 8:2.

Dla Warty bramki strzelali: 2’, 13’, – Szymon Dobraś, 8’, 20’, 39’ – Mikołaj Maśliński, 15’, 17’, 42’- Igor Drożdżyński.

Podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego grali dobrze defensywnie, szkoda tylko sytuacji gdzie straciliśmy bramki po zamieszaniu w polu karnym i rykoszecie, a z drugiej strony poprzeczki i słupki pomagały gospodarzom. Powoli małymi kroczkami realizujemy założony cel na tę rundę.
Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie i serducho zostawione na boisku) i wszystkim rodzicom którzy kibicują zawsze za nami na dobre i na złe.