Aktualności

Siedem goli Młodzików Warty Śrem. Zwycięska passa trwa.

Zwycięska passa młodzików starszych (2005). Warciarze rozgromili swoich przeciwników, strzelając 7 bramek! Biało-niebiescy zdobyli kolejne 3 pkt, tym razem wygrywając na wyjeździe z drużyną Orlik Miłosław.

Pierwsze 15 minut meczu nie wskazywały na tak bogatą zdobycz bramkową śremian. Zawodnicy rozpoczęli mecz dość ospale, nie zaznaczając na boisku swojej przewagi. W 10 minucie, pewnie wykorzystał rzut karny, podyktowany po faulu na sobie Dominik Nowak, otwierając tym samym wynik spotkania.

Strzelona bramka rozbudziła warciarzy, którzy zaczęli w widoczny sposób dominować na boisku. Niebiescy jeszcze dwukrotnie w pierwszej połowie umieścili piłkę w bramce przeciwnika, w 27 minucie (bramka samobójcza) i 29 minucie po strzale Kacpra Durzyńskiego.

Druga połowa to już ewidentna przewaga zawodników ze Śremu. W 49 minucie celnym uderzeniem głową, po wykonaniu rzutu rożnego, popisuje się Paweł Marciniak, a w 55 minucie wynik na 0:5, po asyście Karola Majorczyka podnosi Dominik Nowak.

Ostatnie minuty to dla gospodarzy prawdziwe trzęsienie ziemi. W 57 minucie celnie uderza z rzutu wolnego Hubert Szulczewski, a 58 minucie pięknym strzałem z daleka popisuje się Dominik Nowak, ustanawiając ostateczny wynik na 0:7!

Bramki:
10’ – Dominik Nowak
27’ – bramka samobójcza
29’ – Kacper Durzyński
49’ – Paweł Marciniak
55’ – Dominik Nowak, asysta Karol Majorczyk
57’ – Hubert Szulczewski