Aktualności

Wygrana Orlików E-1

W sobotę tj. 28.04.2018r. podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego podejmowali w 16 kolejce ligi WZPN zespół Marwit Lwówek.

Od początku spotkania Warta zagrała konsekwentnie w obronie a po akcjach wypracowanych przez całą drużynę strzeliła do przerwy 7 bramek nie tracąc żadnej. Na drugą połowę młodzi adepci przy wysokim prowadzeniu i zmianach wprowadzonych przez trenera, strzeliła 2 a wynik końcowy 9:0. Dla Warty bramki strzelali: 4’, 30’, – Szymon DOBRAŚ, 7’, 20’, 29’ – Mikołaj MAŚLIŃSKI, 14’, 22’, 23’- Dawid SĘKOWSKI,
24’- Mateusz DUKAT

Młodzi Warciarze bardzo dobrze grali defensywnie, szkoda tylko sytuacji gdzie mogliśmy powiększyć wynik spotkania. Cieszy fakt że ten mecz pokazał że powoli małymi kroczkami realizujemy założony cel na tą rundę. Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie i serducho zostawione na boisku) i wszystkim rodzicom którzy kibicują zawsze za nami na dobre i na złe. – podsumował trener Rafał Krajczyński