|

Drużyna młodzików Warty Śrem rozgromiła 1920 Mosina 8:0

Od efektownego zwyciestwa zmagania ligowe rozpoczęła drużyna młodzików Akademii Piłkarskiej Warty Śrem. Młodziki pokonały na inaugurację rozgrywek zespół KS 1920 Mosina 8-0 (3-0). Bramki w tym spotkaniu padły łupem – 4x – Adam Garbarczyk, 2x- Dominik Rozmysłowski, 1x – Szymon Górczak, 1x – Stanisław Bartkowiak.

Dominacja Warciarzy nie podlegała żadnej dyskusji, kontrolowali mecz od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Przewyższali przeciwników w każdym aspekcie gry tj. – technika, wola walki, wyprowadzanie piłki z własnej polowy, konstruowanie wielu akcji na połowie drużyny z Mosiny. Zespół przeciwników tylko dwa razy przez cały mecz poważnie zagroził bramce Warty, ale nasi bramkarze spisali się bez zarzutu.

Mecz z zespołem 1920 Mosina jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi wyzwaniami jakie czekają młodych warciarzy. Brawa należą się wszystkim chłopakom za dobry wyniki, ale przede wszystkim za to ze “grali w piłkę”. Pokazali ze nasza wspólna praca daje powoli oczekiwane efekty w postaci fajnej dla oka gry, a co za tym idzie i wyniku.