| |

Kolejne doświadczenie skrzatów

Nowy Rok drużyna skrzatów z rocznika 2012 zainaugurowała turniejem halowym w Lesznie, gdzie trener Marek Rzońca desygnował do gry dwa zespoły.

6 stycznia, a więc w święto Trzech Króli, biało-niebiescy reprezentowali klub w X Remas CUP Leszno. 10 drużyn podzielono na dwie grupy, gdzie grano każdy z każdym bez klasyfikacji. Warta biała zmierzyła się z Młodą Polonią Leszno I, Koroną Wschowa, ELPA Święcichowa i FA Leszno I, a Warta niebieska zagrała z Chrobrnym Głoków, Przemysławem Poznań oraz dwoma zespołami z Leszna. Emocji i goli nie brakowało. Te dla Warty strzelali: Piotr Jaroszewski (4), Hubert Barański (2), Paweł Wyrzykiewicz, Antek Wawrzyniak, Leon Michalski i Nikodem Krychowski (po 1).

Chłopcy wrócili z turnieju bardzo zadowoleni – mówi Marek Rzońca. – Każdy otrzymał medal i upominek od sponsora turnieju, a były to piłkarskie getry, które przydadzą się do treningów. Dla mnie trenera najważniejsze jednak, że chłopcy zdobywają doświadczenie, które będzie procentować w przyszłości – podsumował trener skrzatów.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.