Aktualności

Puchary, medale i nagrody rzeczowe – za nami Warta Cup 2018 Trampkarzy

W minioną sobotę odbył się piłkarski turniej pod nazwą Warta Cup 2018 zorganizowany przez zespół Trampkarzy Akademii Piłkarskiej Młoda Warta. W zawodach brało udział 5 drużyn tj. Warta Śrem I, Warta Śrem II, PKS Racot, AS Czempiń, oraz Orzeł Lipno. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” i stał na bardzo wysokim poziomie o czym świadczy końcowa klasyfikacja.

Triumfatorem została drużyna AS Czempiń z dorobkiem 9 pkt, drugie miejsce zajął PKS Racot 8 pkt, trzecie miejsce Warta Śrem I 7 pkt, czwarte miejsce Warta Śrem II 3 pkt, piąte miejsce Orzeł Lipno 0 pkt.

Każdy z uczestników turnieju otrzymał medal i nagrody rzeczowe, a drużyna puchary za zajęcie odpowiednich miejsc. Bramkarz AS Czempiń został jednogłośnie wybrany “Najlepszym Bramkarzem turnieju” i uhonorowany okolicznościowym pucharem. Zawodnik tej samej drużyny otrzymał statuetkę za “Najlepszego Strzelca turnieju” (osiem bramek ).

Po rozdaniu wszystkich nagród miło było usłyszeć od trenerów drużyn przyjezdnych iż cykl turniejów ”Warta Cup ” stoi na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i powinniśmy być wzorem dla innych drużyn, a sam klub wizytówką miasta Śrem.