Aktualności

Ostatni i zwycięski mecz kontrolny Juniorów Warty Śrem

W minioną sobotę, 17 marca br. w Poznaniu swój ostatni mecz kontrolny przed rundą rewanżową rozegrali Juniorzy Warty Śrem. Śremianie pokonali zespół Polonii Środa Wielkopolska 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Jakub Kozłowski (dwie) oraz Paweł Skrzypek,

Od początku spotkania zespół Polonii Środa Wlkp. dominował w środku pola stwarzając zagrożenie pod naszą bramką. Nasz zespół próbował przejąć kontrolę w środku ale nadal lepszym zespołem była Polonia. Oczywiście mieliśmy swoje okazje ale brakowało wykończenia. Do przerwy 0:0.

W przerwie parę wskazówek, przesunięcie zawodników i gra od początku zaczęła lepiej wyglądać z naszej strony. Na efekty długo nie czekaliśmy po świetnej akcji w 57 min. po podaniu Adama Czai wzdłuż linii pola karnego bramkę zdobywa Jakub Kozłowski.

Nadal dominujemy w grze a przeciwnik stara się długimi podaniami zaskoczyć linię obrony. W 73 min bramkę zdobywa Paweł Skrzypek asysta Krzysztof Kozłowski pewnie pokonując bramkarza gości. W 78 min. drużyna Polonii Środa Wlkp. zdobywa bramkę kontaktową. Nadal gramy dobrze i kombinacyjnie co w 82 min. daje nam kolejną bramkę zdobytą przez Jakuba Kozłowskiego.

Warta Śrem: Wiktor Chicheł (br), Krzysztof Kozłowski, Mateusz Stachowiak, Mikołaj Chwaliszewski, Jakub Kozłowski, Dominik Sosnowski, Bartosz Korolewski, Kamil Pietrowski, Mateusz Mocek, Jakub Chlebowski, Adam Czaja, Paweł Skrzypek oraz Damian Zimnowski (br).