Aktualności

Wyjątkowe zwycięstwo Orlików E1 z PSS Junior Koziegłowy

W dniu 29 marca 2018 roku drużyna Orlika E1 rozpoczęła rundę wiosenną rozgrywek WZPN. Zespół poprowadził wyjątkowo Maciej Fujak. Pod nieobecność swojego trenera drużyna odniosła pierwsze sezonowe zwycięstwo 8:6 nad drużyną PSS Junior Koziegłowy.

Z boiska na przerwę drużyna schodziła ze stanem bramkowym 3:5, jednak nasi chłopcy pokazali serducho do walki i ostatecznie doprowadzili do wyniku 8:6. Wszyscy bardzo się starali o zwycięstwo, jednak na największe uznanie i ogromne brawa zasługuje bramkarz Ernest Mazurek, który w drugiej połowie stracił tylko jedną bramkę i wielokrotnie ratował drużynę z opresji.

Bramki dla Warty zdobywali: Igor Drożdżyński (3), Mikołaj Maśliński (1), Adam Szulc (2), Szymon Dobraś (2).

Skład drużyny: Bartkowiak Emil, Konieczny Hubert (C), Dobraś Szymon, Stępa Maciej, Krępulec Oliwier, Igor Drożdżyński, Adam Szulc, Ernest Mazurek, Szymon Dzikowski, Dawid Sękowski, Mikołaj Maśłiński, Franciszek Skrzypek, Igor Chlebowski trener: Maciej Fujak.