Aktualności

Porażka dziewcząt z liderem III ligi Polonią II Poznań

Niestety kobiecy zespół Warty Śrem przegrał z aktualnym liderem III ligi gr. 1. Piłkarski uległy Polonii II Poznań 0:11. Poznanianki górowały nad naszym zespołem i zdobywały bramki w pierwszej połowie w: 10, 14, 18, 22, 23 i 37 minucie meczu , a pierwsza połowa zakończyła się naszą przegraną 0:6. Druga połowa także pod dyktando Polonii, które dołożyły bramki w: 42, 47, 51, 62, i 64 minucie, a cały mecz kończy się porażką naszej drużyny 0:11.

Dużo nam jeszcze brakuje, a taki zimny prysznic też się przydaje. Głowa do góry i gramy dalej.

Następny mecz, tym razem wyjazdowy zagramy w Oborzyskach z Juna-Trans, w sobotę o godz. 14.00, na który także zapraszamy wiernych kibiców.