Aktualności

Remis juniorów ze Stellą

Dwa mecze ligowe mają za sobą juniorzy starsi Warty. Podopieczni Dominika Sworowskiego zdobyli w nich punkt remisując 3:3 ze Stellą Luboń.

Na inaugurację biało-niebiescy przegrali w Międzychodzie z Wartą 0:3.

Był to nasz pierwszy mecz w takim składzie osobowym – mówi trener Sworowski. – Do zespołu dołączyło kilku nowych chłopaków i trzeba czasu, aby tą drużynę ułożyć i zgrać – dodał prezes Warty, który podjął się też prowadzenia juniorów.

Z kolei w środę młodzi śremianie podejmowali rówieśników ze Stelli Luboń. W meczu tym padło aż sześć goli. Co ciekawe, aż pięć z nich piłkarze strzelili zaledwie w 10 ostatnich minut pierwszej połowy. Goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale za każdym razem wyrównywał Borys Kaptur. Gdy wydawało się, że do przerwy będzie remis 2:2 w doliczonym czasie juniorzy Stelli trafili po raz trzeci. Warciarze długo nie mogli odrobić jednobramkowej straty. W końcu dopięli jednak swego. W 84 minucie punkt i remis zapewnił Borys Kaptur.

Kolejny mecz o ligowe punkty Warciarze zagrają 12 września w Kłecku z Lechitą.