Aktualności

Trampkarze ograli Avię 2:0

Z pierwszego zwycięstwa w tej rundzie cieszyli się trampkarze Warty. Podopieczni Tomasza Stawowego pokonali na własnym boisku Avię Kamionki.

Już w 4 minucie prowadzenie śremskiej drużynie mógł zapewnić Dominik Nowak, ale nie wykorzystał okazji sam na sam z bramkarzem. Chwilę potem rywali mógł „napocząć” Andrzej Kisiel, ale również po jego strzale piłka nie znalazła drogi do siatki. W myśl przysłowia do trzech razy sztuka w 15 minucie prowadzenie Warciarzom zapewnił Karol Majorczyk. Piłkarze trenera Stawowego dominowali i kontrolowali całe spotkanie, ale mimo stwarzanych okazji długo nie potrafili podwyższyć rezultatu. Dopiero w ostatniej minucie uczynił to Dominik Nowak, który efektownym wolejem przypieczętował zwycięstwo.

– Cieszy fakt, że przez całe spotkanie mieliśmy kontrolę nad wydarzeniami na boisku – mówi trener Tomasz Stawowy. – Rywale praktycznie nam nie zagrozili. Martwi z kolei skuteczność, bo powinniśmy wygrać ten mecz znacznie wyżej – dodał.

W niedzielę o 12.15 śremscy trampkarze gościć będą Red Box Poznań. W pierwszym spotkaniu obu zespołów był remis 1:1.