Aktualności

Festiwal strzelecki młodzików

Aż 13 goli zaaplikowali swoim rywalom młodzicy starsi Warty Śrem. Podopieczni Michała Mocka rozgromili Zawiszę Dolsk.

Niedzielnym spotkaniem z rywalem zza miedzy chłopcy z rocznika 2006 rozpoczęli rundę rewanżową. W Dolsku wygrali szczęśliwie 2:1 zdobywając zwycięską bramkę w samej końcówce. Tym razem zdominowali rówieśników z Zawiszy i już od początku rozpoczęli ostre strzelanie. W pierwszej połowie bramkarz gości aż dziesięciokrotnie wyjmował piłkę z siatki. P zmianie stron Warciarze dołożyli trzy trafienia i wygrali efektownie 13:0!  Aż pięć goli zdobył w tym meczu Kacper Świdurski. Hat-ticka ustrzelił Szymon Walczak, dwa gole zdobył Dominik Pruchnik, a na listę strzelców wpisali się także Xawery Wesołowski i Jakub Hamulski (jeden gol był samobójczy).

– Zagraliśmy dwie różne połowy – mówi trener Michał Mocek. – W pierwszej wystawiłem mocny skład i gra była zarówno efektywna, jak i efektowna. W przerwie zrobiłem sześć zmian i wkradł się chaos. Wciąż pozostajemy bez porażki i liczymy się w walce o mistrza jesieni – dodał trener młodzików.