Aktualności

Trampkarze górą w Kamionkach

Wysokim zwycięstwem jesienne rozgrywki zakończyli trampkarze. Podopieczni Tomasza Stawowego pokonali w Kamionkach miejscową Avię aż 7:2.

Biało-niebiescy świetnie rozpoczęli spotkanie, bowiem po zaledwie kwadransie gry prowadzili już 3:0. Wynik spotkania otworzył Andrzej Kisiel, a potem dwa trafienia dołożył Paweł Marciniak. Jak się później okazało obaj byli tego dnia przysłowiowymi „katami” drużyny gospodarzy. Andrzej w końcówce pierwszej połowy trafił jeszcze dwukrotnie i na przerwę piłkarze trenera Stawowego schodzili prowadząc 5:0. Druga część rozpoczęła się od bramki Avii, ale potem znów trafił Paweł Marciniak. Gospodarze odpowiedzieli drugim golem, ale ostatnie słowo należało do Warciarzy. Zwycięstwo 7:2 przypieczętował Paweł, który zdobył swojego czwartą bramkę w tym spotkaniu.

– Cieszy dobra, skuteczna gra i fakt, że kończymy rundę wygranym meczem – mówi Tomasz Stawowy. – Niestety, po raz kolejny kończymy zmagania III ligi na drugim miejscu i wiosną nie dane będzie nam walczyć o awans do II ligi, a szkoda – dodał trener trampkarzy.

Zespół rocznika 2005 rundę zakończył z dorobkiem 10 punktów, które zdobył w sześciu spotkaniach. Bilans Warciarzy to 3 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Trampkarze strzelili 20 goli, a stracili 8.