Adrian Owczarek zaczął trafiać

Wypożyczony z Kotwicy Kórnik Adrian Owczarek powoli wkomponowuje się do drużyny Warty, czego dowodem są bramki w sparingach z Kotwicą i Heliosem Czempiń.

W środę podopieczni Marka Wilczyńskiego zmierzyli się z Kotwicą Kórnik. Mecz miał trwać 3×30 minut, ale po kilku minutach trzeciej „tercji” doszło do awarii oświetlenia i piłkarze zeszli z boiska. Chwilę wcześniej czwartoligowcy strzelili gola  na 4:1 i takim wynikiem zakończył się trwający ostatecznie 65 minut sparing. Wcześniej, przy stanie 3:0 dla Kotwicy, bramkę dla Warty zdobył Adrian Owczarek, który trafił do śremskiego zespołu właśnie z Kórnika. Warciarze przegrali, ale momentami nawiązywali wyrównaną walkę z grającym dwie klasy wyżej rywalem i potrafili stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika.

Na tle innych naszych rywali śremski zespół pokazał się z bardzo solidnej strony – powiedział Piotr Sołtysiak, trener Kotwicy.

Trzy dni później, w sobotę, Warciarze podejmowali Heliosa Czempiń i ograli występujący w leszczyńskiej „okręgówce” zespół 4:2. Zaczęło się fatalnie, bo od zderzenia w polu karnym Warty. Testowany w śremskim zespole bramkarz – Adrian Krzyżanowski, wpadł z impetem w innego zawodnika Warty. Obaj zeszli mocno poobijani i na boisku już się nie pojawili. Chwilę potem Rafał Jańczyk niepotrzebnie faulował w polu karnym rywala i Helios objął prowadzenie po golu z karnego. Szybko wyrównał Mateusz Jaś, a potem dwukrotnie trafił Adrian Owczarek i pierwsza połowa zakończyła się zasłużonym prowadzeniem Warty 3:1. Po przerwie podwyższył junior – Mateusz Szulc wykorzystując podanie od Huberta Sciak. Wynik spotkania na 4:2 ustalili goście.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.