|

JUNIOR MŁODSZY rozgromili Spójnie Strykowo 8:0

Do Strykowa pojechaliśmy z nastawieniem, na kolejne zwycięstwo w lidze. W zastępstwie trenera Huberta SCIAKA (mecz ligowy) był trener Rafał KRAJCZYŃSKI. Już w drugiej minucie meczu powinniśmy uzyskać prowadzenie, ale strzał Bartka DRZEWIECKIEGO powędrował w środek bramki. Jednak w 10 min. dobra akcja lewą stroną, Maksa MAKOWSKIEGO który zostaje sfaulowany przez obrońcę Strykowa i mamy rzut wolny z około 25 m. Kapitan drużyny Bartek KORALEWSKI precyzyjnym strzałem w samo okienko i mamy prowadzenie 1:0. Juniorzy Warty nie spoczywają na laurach po zdobyciu bramki i stwarzają kolejne okazję na zdobycie bramki, w 16 min. w środku pola Kamil SZYMANDERA  po przechwycie zagrywa na prawą stronę do Pawła SKRZYPKA ten nie marnuje okazji  zwodem omija dwóch obrońców do środka boiska i wychodzi sam na sam z bramkarzem takich okazji się nie marnuje i prowadzimy 2:0, Kolejne minuty meczu pod dyktando Juniorów. W 30 min. meczu po błędzie napastnika Styrkowa akcję skutecznie rozpoczyna Borys KAPTUR rozegranie z lewej strony do środka Kamil SZYMANDERA zwodem mija obrońcę i zagrywa  do Pawła SKRZYPKA  ten przedłuża do Bartosza DRZEWIECKIEGO i mamy po pięknej akcji 3:0. i takim rezultatem kończy się pierwsza połowa. Od początku drugiej połowy nie zwalnialiśmy tempa meczu w 45 min. mamy już 4:0 po dograniu Maksa MAKOWSKIEGO bramkę zdobywa drugą w tym meczu Paweł SKRZYPEK. Po kolejnych minutach przewaga zawodników Warty znowu udokumentowana jest piękną akcją w 61 min. ,  tym razem Paweł SKRZYPEK ograł obrońców Strykowa i dogrywał do Maksa MAKOWSKIEGO a ten precyzyjnym strzałem po długim rogu zdobywa piątą bramkę. Bezradni gospodarze zaczęli faulować co skutkowało żółtymi kartkami w 66 min. meczu doszło do przepychanek pomiędzy kapitanami drużyn Pan Sędzia Pokazał po żółtej kartce. Kolejne minuty meczu dalej pod dyktando drużyny Warty,  tak jak przy poprzednich akcjach w 67 min znowu oskrzydlająca akcja z lewej strony na prawą Karol KOZŁOWSKI prostopadłe podanie do Adriana GRZEŚKOWIAKA ten faulowany w polu karnym i mamy rzut karny. Do piłki podchodzi Kamil SZYMANDERA i prowadzimy już 6:0. W 72 min. po rzucie rożnym wykonywanym przez Kamila akcję zamykał Dominik SOSNOWSKI i przepięknym wolejem strzela na 7:0. Wynik spotkania  w 77 minucie meczu ustala Adrian GRZEŚKOWIAK.

Siła jest w NAS! projekt nr 14

“Jak to mówią, tak się gra jak przeciwnik pozwala, a pozwalał na wiele, lecz nie wykorzystaliśmy wszystkich okazji do strzelenia więcej bramek, ale w przekroju całego meczu byliśmy o wiele lepsi i udokumentowaliśmy to zdobyciem 8 bramek nie tracąc przy tym żadnej. W zespole jest duży potencjał chciałbym podziękować zawodnikom za zaangażowanie, walkę i założenia taktyczne nakreślone przed meczem” dodał Trener Rafał KRAJCZYŃSKI

Skład Warty: Wiktor CHICHEŁ, Borys KAPTUR, Bartek KORALEWSKI, Krzysztof KOZŁOWSKI, Dominik SOSNOWSKI, Mateusz MOCEK, Jakub KOZŁOWSKI, Kamil SZYMANDERA, Maks MAKOWSKI, Bartosz DRZEWIECKI, Paweł SKRZYPEK