Capchem CUP 2022

Otwieramy zapisy na III edycję dwudniowego turnieju Capchem CUP, który odbędzie dniach 25-26 czerwca 2022 – w tym roku gramy w 4 kategoriach wiekowych. 2013,  2014, 2011,  2012 Rocznik 2013 oraz 2014System 5×5 (kat – Żak) , 4 boiska, 12 zespołów, turniej dwudniowy I –dzień eliminacje II- granie o miejscaRocznik 2011 oraz 2012System gry 7×7 (kat – orlik) , 4 boiska, 12 zespołów, turniej dwudniowy I – dzień eliminacje II – granie o miejsca Wpisowe 450 zł od zespołu.Zapewniamy:– cena zawiera posiłek regeneracyjny ( zupka pomidorowa )  – sędziów,– opiekę medyczną,– profesjonalnego spikera,– wyjątkowy medal dla każdego uczestnika,– napoje– dużo czasu

Czytaj więcej »

Czwartoligowiec ze Słupcy pokonany

Pierwszy mecz kontrolny tej zimy w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrali dziś piłkarze pierwszej drużyny. Podopieczni Huberta Sciaka podejmowali na własnym boisku czwartoligowca ze Słupcy. Mimo iż rywale prowadzili już 3:0, to ostatecznie sobotni sparing zakończył się zwycięstwem biało-niebieskich 6:3. Do siatki rywali trafiali: Dawid Forszpaniak, Aleksander Jurga, Bartosz Skrzypczak, Adrian Błaszak, Patryk Kryszak i Patryk Słomczyński.

Czytaj więcej »

Jubileuszowy album już do nabycia.

W roku 100 lecia, przygotowaliśmy wyjątkowy album zatytułowany 100 lat Śremskiego Klubu sportowego Warta. Pod redakcją Czesława Śniedziewskiego i Piotra Chichła. To wyjątkowa dawka wiadomości dotyczącej historii sekcji, które funkcjonowały w klubie na przestrzeni lat oraz unikalnych nigdzie niepublikowanych zdjęć. Twórcy albumu dołożyli mnóstwa starań aby stare zdjęcia zaskakiwały jakością. Album to zarówno celebracja jubileuszu, jak i podkreślenie znaczenia Klubu oraz ludzi z nim związanych w rozwoju sportowym Śremu.

Czytaj więcej »

Pierwsza drużyna wznowiła treningi

Piłkarze pierwszego zespołu spotkali się na pierwszym treningu w Nowym Roku i tym samym rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej spotkań o mistrzostwo V ligi. Trener Hubert Sciak miał do dyspozycji 17 zawodników, a wśród nich trzech piłkarzy testowanych. Na liście nieobecnych, ale usprawiedliwionych znalazło się sześciu zawodników. Pierwszy z siedmiu sparingów już w sobotę 22 stycznia, a rywalem będzie czwartoligowiec ze Słupcy.

Czytaj więcej »

Jeden procent ważna sprawa

Klub Sportowy Warta Śrem zachęca wszystkich sympatyków, członków Akademii, kibiców do wspierania Akademii poprzez akcję przekazania 1% podatku. Nie tracąc nic, nie odkładając z własnego portfela oraz nie uszczuplając domowego budżetu możecie wspomóc rozwój sportowy dzieci, młodzieży.   Sport to piękne wartości: uczciwość, sprawiedliwość, honor, kultura, gościnność, szacunek. Sport najlepiej uczy, wychowuje i integruje. Ale przede wszystkim sport to zdrowie! Rozliczając się z Urzędem Skarbowym na początku każdego roku, w kwocie podatku, który pobierany jest przez Fiskusa, możecie 1% przekazać na instytucję pożytku publicznego.   W minionych latach Wasze darowizny wykorzystaliśmy na podniesienie poziomu szkolenia dzieci i młodzieży oraz na

Czytaj więcej »

Sparingowo z Asem

Zespół żaków starszych trenera Piotra Rymaniaka rozegrał dziś sparing z kolegami z Asa Czempiń. Piłkarze obu drużyn mieli sporo radości z gry, bo z obu stron padało sporo goli, a wynik był sprawą drugorzędną.

Czytaj więcej »

Pokonali reprezentację Akademii Reissa

Młodzicy starsi z rocznika 2010 wygrali sparing z reprezentacją Akademii Reissa rocznik 2011. Podopieczni Mateusza Pietrowskiego pokonali młodszych kolegów 8:2. Hat-tricka ustrzelił Kamil Pieprzyk, dwie bramki dołożył Kuba Popczyk, a po jednej Tomasz Jaroszewski, Maciej Jachnik i Jan Misiak.– Jestem zadowolony nie tylko z samego wyniku, ale przede wszystkim z gry, która znalazła przełożenie na końcowy rezultat – powiedział trener Mateusz Pietrowski. – Widać progres i to cieszy, bo poprzedni sparing z Akademią Reissa przegraliśmy – dodał

Czytaj więcej »

Skrzaty kontra Meblorz

Skrzaty z rocznika 2015 zmierzyły się dziś w kolegami z Meblorza Swarzędz. Podopieczni Bartosza Kokocińskiego strzelili sporo goli i świetnie się bawili.

Czytaj więcej »

Wewnętrzna gra żaków 2014

Sobotni poranek trenerzy rocznika 2014 – Maciej Fujak i Krzysztof Stępa, wykorzystali na grę wewnętrzną swoich podopiecznych, którzy przez 90 minut strzelali bramki w sali SP6 Śrem,

Czytaj więcej »

Pierwszy sparing młodzików na „piątkę”

Pierwszy tej zimy mecz sparingowy rozegrał zespół młodzików z rocznika 2009. Podopieczni Michała Mocka podejmowali na boisku w Śremie rówieśników z Meblorza Swarzędz. Biało-niebiescy pokonali grającego w II lidze rywala 5:0. Dwie bramki zdobył Antek Andrzejewski, a po jednej Adam Gołaszewski, Anna Majchrzak i Kamil Gołaszewski. Kolejnym rywalem będzie Luboński Ks.

Czytaj więcej »

Niebiescy, kontra zieloni, czyli Warta vs Warta

W niedzielę na orliku przy Zamenhofa doszło do pojedynku dwóch partnerskich klubów o tym samym imieniu. „Niebiescy” Warciarze ze Śremu z rocznika 2012 stoczyli bowiem pojedynek z „zielonymi” z Poznania z rocznika 2013. Młodsi o rok goście wysoko postawili poprzeczkę i choć nie grano na wynik, to więcej goli strzelili podopieczni Marka Rzońcy.

Czytaj więcej »