Żaki ogrywają orlików

Drużyna żaków starszych z powodzeniem radzi sobie także w rozgrywkach orlika młodszego. Podopieczni Mateusza Pietrowskiego wygrali dwa mecze w III lidze.

Emocje do ostatniego gwizdka

Emocje do ostatniego gwizdka Bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie rozegrali chłopcy z rocznika 2009. Młodzi piłkarze trenera Witolda Piasnego zremisowali z Canarinhos Skórzewo 4:4.

Wygrywali do zera

Wygrywali do zera Aż 17 goli zdobyli na inaugurację wiosny chłopcy z rocznika 2010. Podopieczni Mateusza Pietrowskiego wszystkie mecze wygrali bez straty gola.

Początek wiosny żaków

Początek wiosny żaków Pierwszy tej wiosny turniej w ramach ligi WZPN mają za sobą żaki młodsze prowadzone przez trenera Piotra Rymaniaka.

Szkoda zmarnowanych okazji

Szkoda zmarnowanych okazji Juniorzy młodsi Warty przegrali z Koziołkiem Poznań 1:5, ale mimo porażki trener Adrian Chwaliszewski był zadowolony z postawy swojego zespołu.

Avia ograła lidera, a my Avię!

Z trzema punktami z Kamionek wrócił nasz zespół seniorów. Podopieczni Marka Wilczyńskiego pokonali 4:1 Avię, która tydzień wcześniej w takich samych rozmiarach ograła lidera.

Niech żyje kapitan!

Wielkopolska Komorniki nie była wymagającym rywalem i wygrywamy na inaugurację wiosny 7:0, ale nie to było wydarzeniem meczu. Bramki numer 100 i 101 w barwach Warty zdobył nasz kapitan – Hubert Sciak!

Zimny prysznic od Lipna

Po efektownych zwycięstwach nad Wisłą Borek (8:1) i Płomieniem Połajewo (6:0) zimny prysznic drużynie seniorów sprawił zespół Lipna Stęszew, który pokonał Wartę 5:0.

Śremski finał w Mosinie

W turnieju zorganizowanym przez Orlik Mosina udział wzięło 10 zespołów, które rywalizowały w dwóch grupach eliminacyjnych.  Akademię Warty reprezentowały dwie drużyny orlików starszych. Do półfinałów...
Read More
1 2 3 28