Bądź przyjacielem Warty i czerp z tego korzyści

O PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM „WARTA I PRZYJACIELE” OPOWIADA PREZES DOMINIK SWOROWSKI

Bądź przyjacielem Warty i czerp z tego korzyści

Jak „urodził się” pomysł na nowy projekt, jakim jest karta lojalnościowa WiP, czyli Warta i Przyjaciele?

– Dziś, tj. po kilku miesiącach od wdrożenia projektu śmiało możemy już stwierdzić, że to był strzał w dziesiątkę, bo karta WiP cieszy się dużym zainteresowaniem śremskich firm i nie tylko, które chcą przystąpić do programu.

A skąd pomysł?

To nasza odpowiedź na potrzeby rynku, bowiem pozyskiwanie partnerów chcących wspierać kluby sportowe wymaga w dzisiejszych czasach używania wyrafinowanych narzędzi – sponsoringu.

Co taka karta daje firmom chcącym przystąpić do programu WiP?

– Dobre pytanie. Udając się do sponsorów po finansowe wsparcie często pada pytanie, a co będziemy mieli z tego w zamian. Tymczasem projekt WiP przynosi wymierne korzyści wszystkim stronom. Mieszkańcom powiatu śremskiego, tj. posiadaczom kart daje możliwość zakupu produktów i usług z określonym rabatem lub po promocyjnych cenach. Z kolei lokalne firmy handlowo-usługowe mają możliwość promocji marki i produktów. Zyskuje także klub, który pozyskuje środki na rozwijanie działalności. Tak więc wszystkim warto być przyjacielem Warty.

Kto może być posiadaczem takiej karty i jak można ją nabyć?

– Karta przeznaczona jest dla wszystkich sympatyków Warty Śrem. W pierwszej kolejności posiadaczami karty zostaną członkowie naszego klubu, następnie sympatycy i kibice. Warunkiem otrzymania karty jest akceptacja Regulaminu Programu “Warta i przyjaciele” oraz złożenie wniosku o wydanie karty lojalnościowej.

Jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie karty Warta i Przyjaciele (WiP) ?

– To bardzo proste. Karta daje wymierne korzyści finansowe, bowiem dzięki jej posiadaniu możliwy jest zakup produktów i usług z określonym rabatem po promocyjnych cenach . W skrócie Warta i Przyjaciele to korzyści dla Warciarzy, którzy na codziennych zakupach będą otrzymywać określony rabat i zwyczajnie będą płacić mniej .

Jakie korzyści przyniesie ten program lokalnym firmom i jakie podmioty mogą ubiegać się o to, aby być partnerami Warty?

– Tak naprawdę każdy podmiot gospodarczy funkcjonujący na terenie powiatu śremskiego może być partnerem programu „Warta i przyjaciele”. Warunkiem jest jednak przedstawienie oferty zniżek, z których będą mogli korzystać posiadacze karty. Korzyści płynących dla przedsiębiorców jest sporo. Są to m.in. dostęp do potencjału największego klubu sportowego w powiecie śremskim, zrzeszającym ponad 500 zawodników, możliwość pozyskania nowych klientów, promocja firmy poprzez budowanie jej pozytywnego wizerunku, czy zwiększenie rozpoznawalności oferowanych produktów i usług. Każda firma, która dołączy do programu będzie miała także możliwość posługiwania się znakiem „Tu akceptujemy Kartę Warta i przyjaciele”. My jako klub będziemy także wspierać aktualne promocje firm przez co wzrasta prestiż i wiarygodność. Przedsiębiorca – uczestnik programu, uzyska dostęp do reklamy poprzez kanały promocyjne takie jak: strona www.wartaśrem.pl, fanpage na Facebooku: „warta i przyjaciele” oraz śremskie promocje. Katalog partnerów karty “Warta i przyjaciele” dołączony będzie dołączony do wydawanej karty. Lista podmiotów, które przystąpią do programu będzie publikowana na stronie internetowej www.wartasrem.pl/wartaiprzyjaciele. Tak więc naprawdę warto, bo korzyści jest wiele.

Ile firm jest już w programie?

– Program wystartował z dniem 1 sierpnia, a firm przybywa. Aktualnie w programie jest 20 firm praktycznie z każdej branży – JAROGRAF, Agat Profit, An-med., KT-24 Sp.z o.o, Otoprzyczepy, GREEN BIKE POLAND S.C., GUSTO RISTORANTE, JUMP SPACE, Brocomarche, JUBILER ” BEATA”, Tropikana, Ogryzek, Salon optyczny, EM-BUD DRZWI i PANELE, kwiaciarnia – Emily Home, Motoweiss, Studio Urody Beata Jurga, Dystrykt, szkoła języków obcych GADUŁA. Wciąż prowadzimy nowe rozmowy, tak więc z pewnością ich jeszcze przybędzie. Oczywiście gorąco zachęcam wszystkich dużych i małych przedsiębiorców z naszego powiatu, aby dołączyli do programu. Myślę, że warto współpracować z Wartą.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.