Capchem naszym sponsorem nr 1

Firma Capchem została głównym sponsorem Warty. Na działalność klubu inwestor z Chin przeznaczy ponad 130 tysięcy złotych.

Pokaźna kwota, jaką przeznaczy Capchem sprawia, że ten światowy lider w produkcji elektrolitu stał się głównym sponsorem Warty. Nowy partner, który swoją działalność w Śremie rozpocznie w przyszłym roku zapewniając nowe miejsca pracy, wesprze głównie drużynę seniorów, która zmierza do awansu do V ligi, ale także sporą sumę przeznaczy na czerwcowy turniej dla dzieci – Śrem CUP oraz plac zabaw przy ul. Zamenhofa.
Dzięki formie Capchem w tym pięknym, bo jubileuszowym, ale trudnym roku nad klubem zaświeciło słońce.

– W dobie epidemii to dla nas poważny zastrzyk, dzięki któremu przetrwamy trudne chwile. Pozwoli także rozwijać Akademię oraz zdobyć upragniony awans drużyny seniorów. – mówi prezes Dominik Sworowski.

Przedstawiamy Komunikat prasowy firmy Capchem

Nowy partner na 100-lecie – Capchem sponsorem głównym Warty Śrem

Dewiza Capchem „Wyzwalamy czystą energię” – w biznesie i promocji sportowego ducha – urzeczywistnia się. Firma została właśnie nowym głównym sponsorem Śremskiego Klub Sportowego Warta. Partnerzy podpisali umowę na wsparcie klubu w 2021 roku z opcją przedłużenia na kolejne lata.

Dzięki aktualnym sukcesom w lidze, awans Warty Śrem jest coraz bardziej prawdopodobny. W rozwój klubu uwierzył także producent elektrolitów, który aktywnie bierze udział w życiu lokalnej społeczności. Łącznie w 2021 roku Warta Śrem otrzyma ok. 130 tys. złotych, z czego znaczna część zostanie przeznaczone na bieżącą działalność drużyny seniorskiej.

– Przygotowujemy się do uruchomienia fabryki elektrolitu w Śremie, więc w ten sposób stajemy się częścią tego miasta. Przez współpracę z Wartą dajemy kolejny, jasny sygnał, że jesteśmy częścią tej społeczności – podkreśla Johnson Qin, prezes firmy Capchem –  Sport jest mi osobiście bardzo bliski. Sam w młodości grałem m.in. w koszykówkę i wiem, że taka sekcja w strukturach klubu również kiedyś istniała. Mam nadzieję, że gdy tylko obostrzenia pandemiczne pozwolą, będę mógł wziąć udział w choć jednym z wydarzeń, uświetniających tegoroczne 100-lecie klubu.

Pierwszym projektem zrealizowanym przez Capchem i Wartę Śrem były styczniowe sportowe ferie, w ramach których uczniowie śremskich szkół podstawowych mogli brać udział w sportowych półkoloniach. Wtedy też podpisany został list intencyjny w sprawie wsparcia inicjatyw realizowanych przez klub. Na jednym wspólnym projekcie jednak nie poprzestano. Spółka i klub dogrywają szczegóły wsparcia kolejnych ważnych dla lokalnej społeczności inicjatyw, w tym sponsoringu corocznego turnieju Śrem Cup oraz stworzenia placu zabaw dla dzieci bezpośrednio przy siedzibie klubu.

Partnerstwo z Capchemem to doskonałe rozpoczęcie jubileuszowego dla Warty Śrem roku 100-lecia istnienia – mówi Dominik Sworowski, prezes ŚKS Warta Śrem. – Na dowód wdzięczności przygotowujemy dla przedstawicieli firmy Capchem koszulki z numerem „8”, który w Chinach uznawany jest za szczęśliwą liczbę. Niech to będzie dobra prognoza na przyszłość, zarówno w kontekście owocnej współpracy, ale i dalszych sukcesów klubu.

Capchem to światowy lider w produkcji elektrolitu do akumulatorów i baterii litowo-jonowych (Li-Ion) wykorzystywanych głównie w coraz popularniejszych samochodach elektrycznych. W pierwszej połowie 2022 r. właśnie taka inwestycja rozpocznie działanie w Śremie. Misją firmy jest nie tylko dbać o najwyższe standardy bezpiecznej i nowoczesnej produkcji, ale też współpracować z mieszkańcami, tworząc nowe miejsca pracy i angażując się w lokalne inicjatywy.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.