Charakter i pech juniorów

Juniorzy Warty pokazali charakter w meczu przeciwko Grom Campersol Plewiska, a jednocześnie mieli pecha, bo bramkę, która odebrała im zwycięstwo stracili w doliczonym czasie.

Niedzielne spotkanie było niezwykle ciekawe. Pierwsi do siatki trafili goście, ale Warciarze wyrównali za sprawą Jana Pośledniego. Przed przerwą piłkarze Gromu trafili jednak jeszcze dwukrotnie i schodzili do szatni prowadząc 3:1. Mimo dwubramkowej straty śremianie się nie załamali i wzięli się do ich odrabiania. Dwa gole Huberta Koniecznego sprawiły, że dopięli swego, bo doprowadzili do remisu 3:3. Gdy w 88 minucie Konieczny skompletował swojego hat-tricka trafiając po raz trzeci wydawało się, że już nic nie odbierze Warciarzom zwycięstwa. Tymczasem goście grali ambitnie do końca i w 92 minucie zdołali strzelić gola na wagę remisu.
Teraz śremskich juniorów czeka wyjazd do Niechanowa.