| | |

Debiut skrzatów w Lesznie

Najmłodsi adepci Akademii Warty, a więc chłopcy i dziewczynki w wieku lat 5 i młodsi z grupy skrzatów mają za sobą swój pierwszy turniej.

Podopieczni Bartosza Kokocińskiego udali się do Leszna, gdzie wzięli udział w turnieju Football Park CUP organizowany przez Football Akademy Leszno. Wzięło w nim udział sześć drużyn. Obok dwóch ekip gospodarzy zagrały także dwa zespoły Parasola Wrocław i po jednej Młodej Polonii Leszno oraz Warty Śrem. Dla biało-niebieskich skrzatów było to nie lada przeżycie. Pierwszy raz oficjalnie reprezentowali swój klub na zawodach. Tego dnia nie liczyły się wyniki, nie prowadzono żadnych klasyfikacji, a liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i radość z gry oraz strzelanych goli.

Mamy za sobą pierwszą taką przygodę i nie ostatnią – mówi trener Bartosz Kokociński. – Turniej dostarczył dzieciom wielu wrażeń i przeżyć. Spędziliśmy aktywnie czas integrując się przy okazji z zawodnikami innych drużyn. Najwięcej radości przyniosły puchar i medale, które wszyscy uczestnicy otrzymali na zakończenie – dodał.

Wartę w Lesznie reprezentowali: Nina Rusiak, Tymoteusz Kokociński, Amelia Andrzejewska, Wojciech Gorwa, Antoni Czeryba, Wiktor Konieczny, Miłosz Olejniczk i  Szymon Stanisławski.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.