Dobra gra nie dała podium

Mimo dobrej gry podopieczni Piotra Rymaniaka nie znaleźli się na podium. Jurek Owczarz z Warty Śrem został wybrany piłkarzem Turnieju Halowego Juna CUK CUP

Do Starych Oborzysk trener żaków młodszych z rocznika 2011 zabrał aż 16-osobową kadrę. Chłopcy podzieleni zostali na dwie drużyny. Obie rozegrały w grupach eliminacyjnych po cztery spotkania. O dużym pechu może mówić Warta „biała”. Mimo iż wygrała trzy z czterech pojedynków i zdobyła 9 punktów, to nie przebiła się do strefy medalowej. Zaważyła o tym jedna porażka, bowiem trzy drużyny miały identyczną ilość punktów, a w małej tabeli Warciarze mieli najgorszy bilans bramkowy. Stąd też zajęli trzecie miejsce w grupie i nie zagrali o miejsca na podium, a szkoda. Również na trzeciej pozycji w grupie B znalazła się Warta „niebieska”, której bilans to dwa zwycięstwa i dwie porażki. Obie śremskie drużyny zagrały między sobą o miejsce piąte.

– Troszkę pechowo nie graliśmy o czołowe lokaty, ale celem tego turnieju było ogranie jak najliczniejszej grupy chłopców, stąd taka szeroka kadra – mówi trener Piotr Rymaniak. – Zdobywamy kolejne doświadczenie, które na tym etapie jest bezcenne – dodał.

Do Śremu ze statuetką dla najlepszego zawodnika turnieju wrócił z kolei Jurek Owczarz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.