|

Dobra gra nie dała podium

Mimo dobrej gry podopieczni Piotra Rymaniaka nie znaleźli się na podium. Jurek Owczarz z Warty Śrem został wybrany piłkarzem Turnieju Halowego Juna CUK CUP

Do Starych Oborzysk trener żaków młodszych z rocznika 2011 zabrał aż 16-osobową kadrę. Chłopcy podzieleni zostali na dwie drużyny. Obie rozegrały w grupach eliminacyjnych po cztery spotkania. O dużym pechu może mówić Warta „biała”. Mimo iż wygrała trzy z czterech pojedynków i zdobyła 9 punktów, to nie przebiła się do strefy medalowej. Zaważyła o tym jedna porażka, bowiem trzy drużyny miały identyczną ilość punktów, a w małej tabeli Warciarze mieli najgorszy bilans bramkowy. Stąd też zajęli trzecie miejsce w grupie i nie zagrali o miejsca na podium, a szkoda. Również na trzeciej pozycji w grupie B znalazła się Warta „niebieska”, której bilans to dwa zwycięstwa i dwie porażki. Obie śremskie drużyny zagrały między sobą o miejsce piąte.

– Troszkę pechowo nie graliśmy o czołowe lokaty, ale celem tego turnieju było ogranie jak najliczniejszej grupy chłopców, stąd taka szeroka kadra – mówi trener Piotr Rymaniak. – Zdobywamy kolejne doświadczenie, które na tym etapie jest bezcenne – dodał.

Do Śremu ze statuetką dla najlepszego zawodnika turnieju wrócił z kolei Jurek Owczarz.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.