Dobra passa drużyny seniorów trwa

Trwa dobra passa drużyny seniorów. Po wyeliminowaniu w pucharze Vitvovii Witkowo podopieczni Huberta Sciaka poszli za ciosem i wygrali czwarty mecz w lidze.

W sobotę Warciarze podejmowali Spartę Miejska Górka i wygrali pewnie 4:0. Wynik spotkania w 40 minucie mógł otworzyć Kamil Szymandera, ale nie wykorzystał karnego po tym, jak faulowany był Adrian Owczarek. Mimo to na przerwę śremianie schodzili z dwubramkową zaliczką. Szymandera zrehabilitował się bowiem trafiając chwilę później głową po rzucie rożnym, a w ostatniej minucie zaliczył asystę przy golu Patryka Słomczyńskiego, który podwyższył na 2:0.

W drugiej połowie autorzy bramek z pierwszej części dołożyli po jeszcze jednym trafieniu i skończyło się na 4:0. Rozmiary zwycięstwa mogły być większe, ale po strzale Bartosza Skrzypczaka rywali uratował słupek, a dwie okazje na skompletowanie hat-tricka zmarnował Patryk Słomczyński.

– Od 30 minuty to był dobry mecz w naszym wykonaniu – powiedział trener Hubert Sciak. – Cieszy, że podtrzymaliśmy dobrą passę i wciąż jesteśmy w tym sezonie niepokonani. Zadanie wykonane, a teraz myślimy już o kolejnym spotkaniu z Sokołem Chwałkowo – dodał.