Druga i trzecia lokata podopiecznych Rafała Krajczyńskiego

W sobotę tj. 27.01.2018r. drużyna rocznika 2007 prowadzona przez trenera Rafała Krajczyńskiego, była organizatorem Turnieju Warta CUP 2018 rocznika 2007, który odbył się w Krzywiniu.

https://photos.app.goo.gl/OxLxYR0Vwbvdywq42

W turnieju brały udział zespoły: Promień Krzywiń, Orlik Mosina, Korona Wschowa, Pogoń Książ, oraz 3 drużyny Warty Śrem dwie z grupy niebieskiej trenera Rafała oraz jedna z grupy białej trenera Tomasza.

Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym. Każda z drużyn rozegrała łącznie 6 spotkań, a co za tym idzie ilość minut spędzonych zawodników na boisku była spora, dzięki czemu kibice zobaczyli więcej bramek i świetnych interwencji bramkarzy.
Po ponad pięciu godzinach rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanął zespół Promienia KRZYWIŃ, drugą i trzecią lokatę zajęły drużyny Warty niebieskiej trenera Rafała.

Najlepszym Strzelcem Turnieju został Szymon DOBRAŚ

https://photos.app.goo.gl/9XgvX8bSFGEM4Niu1

Podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego rozegrali bardzo dobry turniej. Do szczęścia zabrakowało niewiele. Cieszy indywidualne wyróżnienie turnieju dla naszego zawodnika a także bardzo dobra postawa naszych bramkarzy Emila i Ernesta – dodał trener

https://photos.app.goo.gl/EIcSo6DGFxZBetvF3

Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie i przede wszystkim za świetną zabawę) i Rodzicom bez których ten turniej nie wyglądałbym tak pięknie, za czas, poświecenie, serce jakie włożyli czapka z głów i wyjątkowo dziękuje. Podziękowania oraz słowa uznania również dla Mateusza Pietrowskiego, który sędziował ten turniej a także Panu Marianowi Michalakowi za obsługę techniczną. Podziękowań nigdy za wiele, a więc jeszcze dziękuje bardzo WSZYSTKIM SPONSOROM, którzy pomogli nam w organizacji turnieju. Dziękuje wszystkim razem i każdemu z osobna ;). – Trener Rafał KRAJCZYŃSKI.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.