|

Druga i trzecia lokata podopiecznych Rafała Krajczyńskiego

W sobotę tj. 27.01.2018r. drużyna rocznika 2007 prowadzona przez trenera Rafała Krajczyńskiego, była organizatorem Turnieju Warta CUP 2018 rocznika 2007, który odbył się w Krzywiniu.

https://photos.app.goo.gl/OxLxYR0Vwbvdywq42

W turnieju brały udział zespoły: Promień Krzywiń, Orlik Mosina, Korona Wschowa, Pogoń Książ, oraz 3 drużyny Warty Śrem dwie z grupy niebieskiej trenera Rafała oraz jedna z grupy białej trenera Tomasza.

Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym. Każda z drużyn rozegrała łącznie 6 spotkań, a co za tym idzie ilość minut spędzonych zawodników na boisku była spora, dzięki czemu kibice zobaczyli więcej bramek i świetnych interwencji bramkarzy.
Po ponad pięciu godzinach rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanął zespół Promienia KRZYWIŃ, drugą i trzecią lokatę zajęły drużyny Warty niebieskiej trenera Rafała.

Najlepszym Strzelcem Turnieju został Szymon DOBRAŚ

https://photos.app.goo.gl/9XgvX8bSFGEM4Niu1

Podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego rozegrali bardzo dobry turniej. Do szczęścia zabrakowało niewiele. Cieszy indywidualne wyróżnienie turnieju dla naszego zawodnika a także bardzo dobra postawa naszych bramkarzy Emila i Ernesta – dodał trener

https://photos.app.goo.gl/EIcSo6DGFxZBetvF3

Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie i przede wszystkim za świetną zabawę) i Rodzicom bez których ten turniej nie wyglądałbym tak pięknie, za czas, poświecenie, serce jakie włożyli czapka z głów i wyjątkowo dziękuje. Podziękowania oraz słowa uznania również dla Mateusza Pietrowskiego, który sędziował ten turniej a także Panu Marianowi Michalakowi za obsługę techniczną. Podziękowań nigdy za wiele, a więc jeszcze dziękuje bardzo WSZYSTKIM SPONSOROM, którzy pomogli nam w organizacji turnieju. Dziękuje wszystkim razem i każdemu z osobna ;). – Trener Rafał KRAJCZYŃSKI.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.