Drugie i trzecie miejsce Orlika E1 Warty Śrem podczas turnieju w Śmiglu

 

W niedzielę tj. 04.02.2018r. podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego Orlicy E-1 Warty Śrem zagrali w turnieju o Puchar Burmistrza Śmigla rocznik 2007 w Nietążkowie. W turnieju brały udział UKS Czwórka Kościan, APR Gostyń, Juna Trans Stare Oborzyska, APR Kościan, AP Radwanice, Pogoń Śmigiel, UKS Grom Czacz, Sokół Wroniawy, APR Grodzisk, Warta Śrem Rafała Krajczyńskiego i Warta Śrem II Tomasza Jaskulskiego.

WARTA ŚREM trafiła do grupy z UKS CZWÓRKA KOŚCIAN, APR GOSTYŃ, JUNA TRANS STARE OBORZYSKA, APR KOŚCIAN. Wszystkie drużyny rozegrały mecze 1 x 10 minut (każdy z każdym w grupie). Warciarze wygrali swoją grupę pokonując UKS Czwórka KOŚCIAN 1:0, APR GOSTYŃ 1:0, JUNA TRANS STARE OBORZYSKA 4:0 i APR KOŚCIAN 5:0.

https://photos.app.goo.gl/8yMSxwWsFeycgsQn1

W półfinale Warciarze trafili na APR Grodzisk i po regulaminowych 10 min. było 1:1 i o grze w Finale decydowały rzuty karne gdzie wygraliśmy 3:2, W meczu o trzecie miejsce WARTA ŚREM Trenera Tomasza JASKULSKIEGO pokonała APR GRODZISK 2:1 i zajęła w turnieju III miejsce. W finale trafiliśmy na grupowego rywala z UKS Czwórka Kościan i rywale zrewanżowali się za porażkę grupową i wygrali 2:1.

Najlepszym Bramkarzem Turnieju został EMIL BARTKOWIAK, Po ponad pięciu godzinach rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanął zespół UKS Czwórka Kościan, drugą lokatę zajął zespół Warta ŚREM Trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO, a brązowy medal dla Warta ŚREM II Trenera Tomasza JASKULSKIEGO.

https://photos.app.goo.gl/r8rQHbF6dwxtzmHe2

Podopieczni trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO zagrali bardzo dobrze w turnieju. Do szczęścia brakowało nie wiele bo przegrany mecz z Kościanem 2:1 (przy naszych 4 stuprocentowych niewykorzystanych sytuacjach) pokazuje że jedna bramka decydowała o końcowej tabeli gdzie zajęliśmy kolejno II i III miejsce. Cieszy indywidualne wyróżnienie turnieju dla najlepszego bramkarza.

https://photos.app.goo.gl/OCO3Ezngt46MAemB2

Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie i przede wszystkim za świetną zabawę) i rodzicom na których trener ponownie mógł liczyć:). Bezcenne było widzieć uśmiechniętych i dumnych rodziców na koniec turnieju – dodał trener

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.