|

Drugie i trzecie miejsce Orlika E1 Warty Śrem podczas turnieju w Śmiglu

 

W niedzielę tj. 04.02.2018r. podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego Orlicy E-1 Warty Śrem zagrali w turnieju o Puchar Burmistrza Śmigla rocznik 2007 w Nietążkowie. W turnieju brały udział UKS Czwórka Kościan, APR Gostyń, Juna Trans Stare Oborzyska, APR Kościan, AP Radwanice, Pogoń Śmigiel, UKS Grom Czacz, Sokół Wroniawy, APR Grodzisk, Warta Śrem Rafała Krajczyńskiego i Warta Śrem II Tomasza Jaskulskiego.

WARTA ŚREM trafiła do grupy z UKS CZWÓRKA KOŚCIAN, APR GOSTYŃ, JUNA TRANS STARE OBORZYSKA, APR KOŚCIAN. Wszystkie drużyny rozegrały mecze 1 x 10 minut (każdy z każdym w grupie). Warciarze wygrali swoją grupę pokonując UKS Czwórka KOŚCIAN 1:0, APR GOSTYŃ 1:0, JUNA TRANS STARE OBORZYSKA 4:0 i APR KOŚCIAN 5:0.

https://photos.app.goo.gl/8yMSxwWsFeycgsQn1

W półfinale Warciarze trafili na APR Grodzisk i po regulaminowych 10 min. było 1:1 i o grze w Finale decydowały rzuty karne gdzie wygraliśmy 3:2, W meczu o trzecie miejsce WARTA ŚREM Trenera Tomasza JASKULSKIEGO pokonała APR GRODZISK 2:1 i zajęła w turnieju III miejsce. W finale trafiliśmy na grupowego rywala z UKS Czwórka Kościan i rywale zrewanżowali się za porażkę grupową i wygrali 2:1.

Najlepszym Bramkarzem Turnieju został EMIL BARTKOWIAK, Po ponad pięciu godzinach rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanął zespół UKS Czwórka Kościan, drugą lokatę zajął zespół Warta ŚREM Trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO, a brązowy medal dla Warta ŚREM II Trenera Tomasza JASKULSKIEGO.

https://photos.app.goo.gl/r8rQHbF6dwxtzmHe2

Podopieczni trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO zagrali bardzo dobrze w turnieju. Do szczęścia brakowało nie wiele bo przegrany mecz z Kościanem 2:1 (przy naszych 4 stuprocentowych niewykorzystanych sytuacjach) pokazuje że jedna bramka decydowała o końcowej tabeli gdzie zajęliśmy kolejno II i III miejsce. Cieszy indywidualne wyróżnienie turnieju dla najlepszego bramkarza.

https://photos.app.goo.gl/OCO3Ezngt46MAemB2

Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie i przede wszystkim za świetną zabawę) i rodzicom na których trener ponownie mógł liczyć:). Bezcenne było widzieć uśmiechniętych i dumnych rodziców na koniec turnieju – dodał trener

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.