Drużyna dziewcząt zagrała kolejny sparing - przeciwnikiem Jura-Trans Oborzyska

Drużyna dziewcząt zagrała kolejny sparing – przeciwnikiem Jura-Trans Oborzyska

W drugim sparingu nasza drużyna doznała kolejnej porażki, tym razem 10:1. Niestety brakuje jeszcze naszym dziewczynom ogrania boiskowego. Jest to bardzo młoda drużyna i grająca ze sobą dopiero od niecałych dwóch miesięcy. Nie trzeba jednak przekreślać ich możliwości i dać szansę zgrania się.

Bramki padały po pięć w każdej połowie, w pierwszej już w 7 minucie, a potem w 23, 29, 38 i 40 przed przerwą. Jedyną bramkę honorową dla naszej drużyny w 24 min. strzeliła Kinga Kajetańczyk przy asyście Agnieszki Liskowiak. W drugiej połowie bramki padały w 55, 57, 62, 70 i 78 minucie. Ambicji im nie brakuje, ale zgrania i pomysłu na efektywniejszą grę na pewno tak i tego muszą się nauczyć. Planujemy kolejne sparingi, gdzie będą doskonalić swoje umiejętności.

WARTA Śrem: K. Skrzypczak, M. Białecka, D. Drzewiecka, K. Kajetańczyk, E. Karbowska, O. Kiezik, M. Kosińska, A. Liskowiak, M. Matuszak, M. Matuszewska, K. Mądra, W. Rychlewska, Mag. Siczyńska, Mał. Siczyńska, Mał. Skrzypczak, A. Szulc, K.Zdziechowska