Dwa zwycięstwa trampkarzy

Podopieczni Tomasza Stawowego strzelili 11 goli w dwóch ostatnich meczach i dopisali sześć punktów. Przed nimi kolejne wyzwanie – starcie z liderem.

Trampkarze w cztery dni rozegrali dwa spotkania. W środę zagrali w Łubowie z Piastem. W Śremie przegrali i chcieli się rywalom zrewanżować. Cel osiągnęli. Po dobrym meczu pokonali rówieśników 4:1. Ha-tricka ustrzelił Dominik Nowak, a jedno trafienie dorzucił Andrzej Kisiel.

Z kolei w minioną niedzielę Warciarze podejmowali na własnym boisku i UKS Dyskobolię. Biało-niebiescy po raz drugi tej wiosny pokonali drużynę z Grodziska Wlkp. Podopieczni Tomasza Stawowego nie dali rywalom najmniejszych szans, aplikując im siedem goli, a nie tracąc żadnego. Już po dwóch minutach było 2:0, a obie bramki zdobył Dominik Nowak. Podwyższył przed przerwą Karol Majorczyk, który zaraz po wznowieniu gry trafił na 4:0. Potem klasycznego hat-tricka ustrzelił Wojciech Sieradzki i skończyło się na 7:0.

– Cieszą zwycięstwa, a przede wszystkim skuteczność, z którą mamy problemy– mówi trener Tomasz Stawowy. – Podbudowani jedziemy teraz do Pniew na pojedynek z liderem i wierzę, że zespół stać na sprawienie niespodzianki – dodał trener trampkarzy.