Dwie różne połowy orlików

W drugim meczu Ligi Powiatowej zespół orlików starszych przegrał po ciekawym spotkaniu derby z Adalbertusem Dalewo 4:5.

Podopieczni Macieja Fujaka rozegrali dwie różne połowy. Pierwszą całkowicie przespali i w efekcie stracili pięć goli. Mimo kilku świetnych okazji żadnej bramki nie zdobyli. Druga połowa należała do biało-niebieskich, którzy wzięli się do roboty i poprawili skuteczność. W efekcie zaczęli stopniowo zmniejszać straty. Dwa gole zdobył Patryk Busz, a po jednej bramce dołożyli Bartosz Lange i Igor Rożek, ale wyrównać już nie zdołali i przegrali 4:5. Warto podkreślić, że czyste konto w drugiej połowie zachował Jakub Szczerzyński, który niedawno dołączył do drużyny i zaliczył debiut w bramce śremskich orlików.

Kolejny mecz w ramach Ligi Powiatowej Warciarze rozegrają 4 maja w Czempiniu z Asem. Dzień później, podopiecznych Macieja Fujaka czeka wyjazd na Bułgarską, gdzie w ramach I ligi WZPN zmierzą się z Lechem Poznań, tak więc majowy weekend zespół rocznika 2008 spędzi pracowicie.