Dwucyfrówka trampkarzy

Efektowne zwycięstwo odnieśli trampkarze Warty. Podopieczni Tomasza Stawowego wysoko, bo aż 10:1 wygrali z Red-Box Poznań.

Już w 3 minucie wynik spotkania pięknym strzałem w samo „okienko” otworzył Karol Majorczyk. Potem w niespełna kwadrans hat-tricka skompletował Paweł Marciniak i było 4:0. Na tym Warciarze jednak nie poprzestali. Podwyższył Karol Majorczyk, a potem dwukrotnie sposób na pokonanie bramkarza znalazł Paweł Marciniak, który tym samym strzelił w pierwszej połowie aż 5 goli!

W drugiej połowie padały kolejne bramki. Pierwsi do siatki trafili poznaniacy, dla których – jak się później okazało – trafienie na 7:1 było to honorowe. Biało-niebiescy do siedmiu goli z pierwszej połowy dołożyli trzy. Najpierw celną główką po rzucie rożnym popisał się Antoni Czapla, a dwoma golami efektowne zwycięstwo 10:1 przypieczętował Dominik Nowak.

– Cieszy fajna, zespołowa gra, a także skuteczność, z którą mieliśmy problem w poprzednich pojedynkach – podsumował trener Stawowy.

Teraz trampkarzy Warty czeka pauza, a kolejny mecz zagrają 20 października z Orlikiem Poznań.