Dziś poznamy zwycięzców Śrem CUP

Za nami pierwszy dzień Śrem CUP. 39 zespołów stanęło na wysokości zadania. Było mnóstwo fajnej dziecięcej piłki i wiele pięknych goli. Dzisiaj faza finałowa, gdzie poznamy triumfatorów obu kategorii, a więc 2010 i 2011.

Otwarcia turnieju dokonał burmistrz Adam Lewandowski, który powitał licznie przyjezdne drużyny w Śremie i życzył młodym piłkarzom wielu pozytywnych wrażeń. A było ich co nie miara…

Pierwszy dzień zmagań w Śrem CUP to czas grupowych eliminacji. Jedne zespoły przyjechały bić się o czołowe lokaty, inne sprawdzić na tle mocniejszych rywali. Dla wszystkich był to fajny sprawdzian, duże doświadczenie, a przede wszystkim, aby chłopcy robili to co lubią „naj”, czyli biegali za piłką. A gry w Śremie jest sporo.

ROCZNIK 2010

W roczniku 2010, które grały już w formule orlika na czterech boiskach rywalizowały 22 zespoły. Dwa odniosły w eliminacjach komplety zwycięstw. Były to FAootball Academy Leszno I gospodarze  – Warta I Śrem. Grupę B wygrał z kolei Orlik Kaźmierz i te trzy zespoły uchodzą za faworytów do pierwszego miejsca w roczniku. W finałowej szóstce znalazły się także Polonia Środa, Korona Wschowa i Mieszko Gniezno. One w niedzielę znajdą się w grupie „Lewandowski” i powalczą o triumf w Śrem CUP. Pozostałe zespoły będą walczyły o dalsze lokaty w grupach „Piątek”, „Zieliński” i „Milik”.

ROCZNIK 2011

W żakach stawiło się 17 z 18 zespołów, bowiem niestety nie dojechała Polonia Środa. Swoje grupy wygrali Wielkopolska Komorniki. Warta Poznań i Chrobry Głogów, a Lidze Mistrzów o podium z tą trójką powalczą Falubaz Zielona Góra, Fa Leszno i Kania Gostyń. Pozostałe drużyny czekają mecze w Lidze Europy i Lidze Polskiej.

Zwycięzców Śrem CUP poznamy dziś około godziny 13.00. Zapraszamy kibiców na stadion w Śremie. Startujemy o godzinie 8.00.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ TURNIEJU SREMCUP.PL

Tam komplet wyników, wiele zdjęć i harmonogram niedzielnych spotkań.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.