Efektowne przełamanie młodzików

Aż 11 goli zdobyli w niedzielnym meczu młodzicy młodsi Warty, którzy nie dali szans rówieśnikom z PSS Junior Koziegłowy.

Od samego początku przewagę posiadali biało-niebiescy. Szybko udokumentowali ją bramką, a potem padały kolejne i do przerwy podopieczni Huberta Sciaka i Krzysztofa Stępy prowadzili już 5:0. W drugiej połowie Warciarze obraz gry się nie zmienił. Warciarze dominowali i dołożyli kolejne sześć trafień. Nie ustrzegli się jednak błędów, czego efektem były dwie stracone bramki.

Hat-trickiem popisał się Damian Łączniak, a po dwie bramki dołożyli Jakub Hamulski, Adam Szulc, Dawid Sękowski i Hubert Konieczny.

– Cieszy, że zespół przełamał się po ostatnich porażkach – mówi trener Hubert Sciak. – Goście nie mogli poradzić sobie z naszym wysokim pressingiem. Szybko odbieraliśmy rywalom piłkę i stwarzaliśmy liczne okazje. Skuteczność mogłaby być lepsza, bo zmarnowaliśmy choćby rzut karny, ale nie ma co narzekać – dodał trener.

W sobotę śremski zespół czekają derby powiatu z Pogonią. Mecz rozegrany zostanie na boisku w Książu Wlkp. Początek o 11.00.