| | |

Efektowne przełamanie

W końcu!!! Seniorzy Warty pokazali, że potrafią wygrywać nie tylko na wyjazdach. Domową niemoc przełamali efektownym zwycięstwem z IKP Olimpia. Poznaniacy wracali ze Śremu z bagażem sześciu goli!

Sobotnie zwycięstwo przyszło łatwiej niż można było się spodziewać. Ubiegłoroczni wicemistrzowie A-klasy na boiskach klasy okręgowej tak dobrze już jednak sobie nie radzą. W Śremie w konfrontacji z Wartą nie mieli szans. Już w 8 minucie wynik spotkania otworzył Bartosz Skrzypczak, a chwilę potem podwyższył Mateusz Maśliński. Gdy tuż przed przerwą na 3:0 trafił ponownie Bartosz Skrzypczak pewne było, że podopieczni Marka Wilczyńskiego dopiszą trzy punkty.

Swoją wyższość seniorzy potwierdzili także po przerwie. Wynik długo jednak się nie zmieniał. Za to w ostatnim kwadransie kibice obejrzeli cztery gole. W 75 minucie hat-tricka skompletował popularny „Barosz” i choć goście zaraz potem zdobyli honorową bramkę, to w końcówce dwoma trafieniami dobił ich Hubert Sciak. Kapitan Warty wciąż śrubuje więc strzelecki rekord klubu. Do stu goli brakuje mu już tylko sześciu trafień.

– Mam nadzieję, że setka „pęknie” jeszcze w tym roku – powiedział zadowolony Hubert Sciak.

Warta rozbiła IKP Olimpia aż 6:1 i odniosła czwarte zwycięstwo w sezonie. Po 6 kolejkach nasz zespół z dorobkiem 12 punktów zajmuje piąte miejsce. Punkt więcej ma Lider Swarzędz, który będzie kolejnym rywalem śremskiego zespołu.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.