Emocje do ostatniego gwizdka

Emocje do ostatniego gwizdka Bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie rozegrali chłopcy z rocznika 2009. Młodzi piłkarze trenera Witolda Piasnego zremisowali z Canarinhos Skórzewo 4:4.

Bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie rozegrali chłopcy z rocznika 2009. Młodzi piłkarze trenera Witolda Piasnego zremisowali z Canarinhos Skórzewo 4:4.

Po pierwszej połowie niedzielnego spotkania zanosiło się na to, że trzy punkty zostaną w Śremie i dopiszą je Warciarze. Prowadzili oni bowiem 2:0 po golach Wojtka Rembielaka i Borysa Korcza. Tymczasem druga połowa dostarczyła sporych emocji. Goście ze Skórzewa nie dawali bowiem za wygraną i po zmianie stron zdobyli kontaktową bramkę. Na tą biało-niebiescy odpowiedzieli golem Borysa Korcza. Canarinhos znów złapał kontakt strzelając na 2:3, ale dwubramkowe prowadzenie Warciarzom przywrócił Wojtek Rembielak. Goście walczyli jednak do samego końca i w końcówce strzelili dwie bramki na wagę remisu. Mało tego niewiele brakowało, a w doliczonym czasie strzeliliby zwycięskiego gola. Świetną interwencją popisał się jednak Mikołaj Wawrzyniak.

– To był bardzo szybki mecz, który obfitował w wiele sytuacji – mówi trener Witold Piasny. – Pozostał mały niedosyt, bo prowadziliśmy 4:2 i zwycięstwo było o włos. Niemniej muszę pochwalić cały zespół za dobre spotkanie i realizację zadań, które sobie nakreśliliśmy – dodał.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.