Emocje do ostatniego gwizdka

Emocje do ostatniego gwizdka Bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie rozegrali chłopcy z rocznika 2009. Młodzi piłkarze trenera Witolda Piasnego zremisowali z Canarinhos Skórzewo 4:4.

Po pierwszej połowie niedzielnego spotkania zanosiło się na to, że trzy punkty zostaną w Śremie i dopiszą je Warciarze. Prowadzili oni bowiem 2:0 po golach Wojtka Rembielaka i Borysa Korcza. Tymczasem druga połowa dostarczyła sporych emocji. Goście ze Skórzewa nie dawali bowiem za wygraną i po zmianie stron zdobyli kontaktową bramkę. Na tą biało-niebiescy odpowiedzieli golem Borysa Korcza. Canarinhos znów złapał kontakt strzelając na 2:3, ale dwubramkowe prowadzenie Warciarzom przywrócił Wojtek Rembielak. Goście walczyli jednak do samego końca i w końcówce strzelili dwie bramki na wagę remisu. Mało tego niewiele brakowało, a w doliczonym czasie strzeliliby zwycięskiego gola. Świetną interwencją popisał się jednak Mikołaj Wawrzyniak.

– To był bardzo szybki mecz, który obfitował w wiele sytuacji – mówi trener Witold Piasny. – Pozostał mały niedosyt, bo prowadziliśmy 4:2 i zwycięstwo było o włos. Niemniej muszę pochwalić cały zespół za dobre spotkanie i realizację zadań, które sobie nakreśliliśmy – dodał.