Emocjonujące spotkanie Młodzików Warty Śrem z rówieśnikami Red Box Poznań

Młodzik D1 (2005) Warta Śrem – Red Box Poznań 1:3

Do emocjonującego spotkania doszło w drugiej kolejce pomiędzy Wartą Śrem, a drużyną Red Box z Poznania. Przez pierwsze 25 minut grę dyktowali warciarze, przeważali w każdym elemencie nie pozwalając na wyście przeciwnikowi ze swojej połowy. Zawodnicy ze Śremu doprowadzili do trzech bardzo dogodnych sytuacji, jednak nie potrafili postawić przysłowiowej „kropki nad i”.

W 26 minucie goście wykorzystali błąd niebiesko-białych i prowadzili do przerwy 0:1. Bramka stracona w końcówce pierwszej połowy odmieniła obraz gry w drugiej. Spotkanie stało się wyrównane drużyny walczyły o każdy metr boiska próbując na zmianę zagrozić bramce przeciwnika. Więcej szczęścia mieli zawodnicy z Poznania, wykorzystując stworzone przez siebie sytuacje doprowadzili do wyniku 0:3.

Pod koniec spotkania poderwać zespół do walki próbował Patryk Matyla, strzelając w 48 minucie bramkę na 1:3. Jednak do końcowego gwizdka wynik nie uległ zmianie.

Jak mówi klasyk niewykorzystane sytuacje się mszczą. Gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje w pierwszej połowie schodzilibyśmy do szatni przy wyniku 3:0. Myślę,że podcięłoby to skrzydła gościom i to my cieszylibyśmy się ze zwycięstwa. Nie ma co gdybać następny mecz przed nami. Chłopacy są silni i na pewno wyjdziemy do niego z podniesionymi głowami.

Podsumował trener Tomasz Stawowy

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.