Festiwal strzelecki Orlików E1 Akademii Warty Śrem

W sobotę tj. 28 października br. podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego, czyli Orliki E1 Warty Śrem grali u siebie z Koroną Zakrzewo w dziewiątej kolejce ligi WZPN.

Od początku spotkania Warta zagrała koncertowo i po akcjach wypracowanych przez drużynę strzeliła do przerwy 10 bramek nie tracąc żadnej. Po przerwie mecz pod
pełną kontrolą gospodarzy którzy nie zwalniali tempa i dołożyli 11 bramek. Wynik końcowy meczu 21:0. Bramki dla Akademii strzelali: Szymon Dobraś x10, Mikołaj
Maśliński x5, Igor Drożdżyński, Franek Skrzypek, Emil Kasprzak, Dawid Sękowski, Maciej Stępa, Mateusz Dukat.

Zagraliśmy bardzo dobry mecz w obronie jak i w ataku. Cały mecz był pod naszą kontrolą. Cieszy fakt był to mecz walki, zaangażowania i drużyna pokazała że potrafi realizować założenia taktyczne. Za tydzień kolejny ciężki wyjazd na mecz o godz. 10.00 z Sokołem w Dusznikach. – dodał Trener