Hat-trick Patryka Kryszaka

Patryk Kryszak ustrzelił swojego pierwszego hat-tricka w barwach Warty, a seniorzy pewnie pokonali Phytopharm Klękę 4:0.

Wynik spotkania już w 9 minucie otworzył Adam Wiśniewski, który zamienił na bramkę podanie Huberta Sciaka. Tuż przed przerwą faulowany w polu karnym był Mateusz Mocek, a „jedenastkę” pewnie wykorzystał Patryk Kryszak. W drugiej połowie śremianie kontrolowali przebieg spotkania. Nie pozwalali rywalom na zbyt wiele, a sami w końcówce dobili ich dwoma golami. Oba były dziełem Patryka Kryszaka, który tym samym ustrzelił hat-tricka.

Piłkarze Warty odnieśli tym samym czwarte z rzędu zwycięstwo i awansowali na szóste miejsce w tabeli.

– Ciszy, że podtrzymaliśmy passę i zagraliśmy „na zero” z tyłu. Zostały dwa mecze do końca rundy i mam nadzieję, że powalczymy w nich o komplet punktów – podsumował trener Hubert Sciak.

W sobotę o 14.00 Warciarze zagrają w Zaniemyślu z Kłosem, a w ostatniej kolejce jesieni podejmować będą Orlika Miłosław.