I Halowy Turniej Kobiet o Puchar Burmistrza Śmigla

I Halowy Turniej Kobiet o Puchar Burmistrza Śmigla

Kolejny turniej w którym nasza drużyna Kobiet wzięła udział o Puchar Burmistrza Śmigla, odbył się w Nietążkowie k/Śmigla, a udział w nim wzięło 12 drużyn: UKS Grom Czacz A i B (gospodarz turnieju), Lipno Stęszew, GSS Grodzisk Wlkp., Juna – Trans I i II St. Oborzyska, Ostrovia I i II Ostrów Wlkp., Helios Bucz, Polonia Leszno, Grom Wolsztyn i Warta Śrem.

https://photos.app.goo.gl/pzLahAOsO2Mz1tfC3

Drużyny podzielone zostały na trzy grupy eliminacyjne i nasza drużyna zagrała z: GSS Grodzisk Wlkp. – wygrywając 2:0, w drugim meczu zremisowaliśmy 0:0 z Ostrovią II Ostrów i takim samym wynikiem 0:0 zakończył się ostatni mecz eliminacyjny z Gromem Czacz B. W eliminacjach zajęliśmy pierwsze miejsce z dorobkiem 5 pkt. i awansowaliśmy do półfinału, gdzie spotkaliśmy się z Ostrovią I Ostrów Wlkp. ulegając im 0:2. W tej sytuacji przyszło nam grać o trzecie miejsce turniejowe z drużyną Grom Wolsztyn, gdzie przegraliśmy minimalnie 0:1 i ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce na 12 startujących drużyn, co trzeba to uznać za sukces tej młodej drużyny.

https://photos.app.goo.gl/9Tg7CVpoev2qdC512

Ostatni turniej halowy w tym roku zagramy w Śremie w Sali Śremskiego Sportu przy ulicy Staszica na który serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców. Rozpoczęcie turnieju 10.02.2018 roku o godz. 08.00.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.