I Halowy Turniej Kobiet o Puchar Burmistrza Śmigla
| |

I Halowy Turniej Kobiet o Puchar Burmistrza Śmigla

Kolejny turniej w którym nasza drużyna Kobiet wzięła udział o Puchar Burmistrza Śmigla, odbył się w Nietążkowie k/Śmigla, a udział w nim wzięło 12 drużyn: UKS Grom Czacz A i B (gospodarz turnieju), Lipno Stęszew, GSS Grodzisk Wlkp., Juna – Trans I i II St. Oborzyska, Ostrovia I i II Ostrów Wlkp., Helios Bucz, Polonia Leszno, Grom Wolsztyn i Warta Śrem.

https://photos.app.goo.gl/pzLahAOsO2Mz1tfC3

Drużyny podzielone zostały na trzy grupy eliminacyjne i nasza drużyna zagrała z: GSS Grodzisk Wlkp. – wygrywając 2:0, w drugim meczu zremisowaliśmy 0:0 z Ostrovią II Ostrów i takim samym wynikiem 0:0 zakończył się ostatni mecz eliminacyjny z Gromem Czacz B. W eliminacjach zajęliśmy pierwsze miejsce z dorobkiem 5 pkt. i awansowaliśmy do półfinału, gdzie spotkaliśmy się z Ostrovią I Ostrów Wlkp. ulegając im 0:2. W tej sytuacji przyszło nam grać o trzecie miejsce turniejowe z drużyną Grom Wolsztyn, gdzie przegraliśmy minimalnie 0:1 i ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce na 12 startujących drużyn, co trzeba to uznać za sukces tej młodej drużyny.

https://photos.app.goo.gl/9Tg7CVpoev2qdC512

Ostatni turniej halowy w tym roku zagramy w Śremie w Sali Śremskiego Sportu przy ulicy Staszica na który serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców. Rozpoczęcie turnieju 10.02.2018 roku o godz. 08.00.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.