I i VII miejsce Orlików E1 Warty Śrem na turnieju w Czempiniu
|

I i VII miejsce Orlików E1 Warty Śrem na turnieju w Czempiniu

W sobotę tj. 10.02.2018r. podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego oraz Tomasza Jaskulskiego zagrali w turnieju rocznika 2007 w Czempiniu .
W zawodach brały udział: UKS Czwórka Kościan, MKS Przemysław, JUNA TRANS STARE OBORZYSKA, UKS Orlik Mosina, AP Pecna, Polonia Środa Wlkp., UKS AS Czempiń biali, UKS Czempiń zieloni oraz dwie drużyny Warty Śrem.

Najlepszym strzelcem Turnieju został Igor Talar z Warty Śrem. Po ponad pięciu godzinach rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanął zespół Warty trenera Rafała Krajczyńskiego, a na VII Warta trenera Tomasza Jaskulskiego.

Widać ciężką pracę wkładaną na treningach krok po kroku idziemy do przodu a postępy w grze obronnej i ofensywnej już są widoczne. Turnieje halowe to kolejny etap przygotowania do rundy wiosennej ostatni turniej zagramy po feriach 03.03.2018r. w Borku i zaplanowane mamy sparingi z Pogoń
Książ, PKS Racot i Promień Krzywiń.- powiedział Rafał Krajczyński

Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie i przede wszystkim za świetną zabawę) i rodzicom za kibicowanie na których trener ponownie mógł liczyć:). Bezcenne było widzieć uśmiechniętych i dumnych rodziców na koniec turnieju – dodał trener

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.