I miejsce Żaków F1 na turnieju rocznika 2007 w Kościanie!

W minioną sobotę zespół Żaków f1 Warty Śrem wziął udział w turnieju organizowanym przez UKS czwórkę Kościan. 'Turniej nie zaczął się po naszej myśli, w pierwszym meczu, do przerwy prowadzimy z Racotem 3:0 jednak jak przysłowie mówi, gra się do ostatniego gwizdka, w rezultacie z boiska schodzimy z wynikiem 3:3. Wynik ten dał chłopakom pozytywnego 'kopa’ co zaowocowało w kolejnych grach.

Kolejny mecz z Heliosem to prawdziwy festiwal strzelecki całej drużyny 12:0 , a wynik mógł być jeszcze wyższy! Dwa kolejne mecze z kolegami z UKS czwórki Kościan pokazały siłę drużyny Michała Koniecznego, zespołowe kombinacje, na przemian z indywidualnymi akcjami dają nam zasłużone zwycięstwa nad drużynami UKS czwórki odpowiednio 3:0 i 4:0, w obu meczach pokazaliśmy charakter ale także wysokie umiejętności piłkarskie.

Wielkie podziękowania dla rodziców chłopaków – naszych najwierniejszych kibiców, którzy wspierali nas przez cały turniej, z meczu na mecz coraz to głośniej!:)
Dziękujemy również UKS Czwórce Kościan za zaproszenie, organizatorzy spisali się na medal zapewniając młodym adeptom piłki nożnej świetną zabawę!

Wyniki:
Warta Śrem – PKS Racot 3:3
Warta Śrem – Helios Bucz 12:0
Warta Śrem – UKS Czwórka II Kościan 3:0
Warta Śrem – UKS Czwórka I Kościan 4:0

Warta zagrała w składzie:
Emil Bartkowiak, Ernest Mazurek, Hubert Konieczny, Igor Chlebowski, Oliwier Krempulec, Mikołaj Maśliński, Igor Drożdżyński, Szymek Dobraś, Mateusz Dukat(c), Igor Talarczyk i Franek Skrzypek

I miejsce Żaków F1 na turnieju rocznika 2007 w Kościanie!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.