III Ogólnopolski Memoriał im. Jerzego Fijałkowskiego w halowej piłce nożnej kobiet o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin

W ubiegłą sobotę, 13 lutego br. nasze Seniorki Warty Śrem uczestniczyły w III Ogólnopolskim Memoriale im. Jerzego Fijałkowskiego w halowej piłce nożnej kobiet o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin.

ŚKS Warta Śrem

Turniej był bardzo silnie obstawiony, oprócz naszej “raczkującej” drużyny udział wzięły same dryżyny 2-3 ligowe: Włókniasz Kalisz, Delfin Ślesin, Viking Aleksandrów Kujawski, Królewscy Płock, Pisia Zygry, Kotan Ozorków, Noteć Inowrocław. Co do samego turnieju dziewczyny miały możliwość nabrania doświadczenia w rywalizacji z lepszymi drużynami.

Wynik tego turnieju był sprawą drugorzędną. Trener otrzymał ogrom materiału do przeanalizowania i ma nadzieje, że przez kolejne treningi wyniki w kolejnych meczach będą coraz lepsze. Potrzeba dużo ciężkiej pracy i zaangażowania na treningach oraz wypełnienia założeń taktycznych nałożonych przez trenera. Ale i tak należą się słowa pochwały dla naszych Seniorek Warty, że chcą grać i pokazać się z jak najlepszej strony.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.