Inny wymiar szkolenia / Kolejny krok w przód! / Kolejny Wielki Projekt!

Warta Śrem stała się klubem partnerskim elitarnego systemu szkolenai, zmiana będzie zauważalna dla każdego. Wprowadzamy w nasze struktury system szkolenia piłkarskiego pomagającego wychować i ukształtować zawodnika na najwyższym poziomie.

Po NextLevelFootball czas na COERVER COACHING.

Po rocznej przygodzie z programem Akademii Młodych Orłów, doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy czegoś więcej, obecny plan potrzebuje modyfikacji. Obserwując dłuży czas plan Coervera, a także dzięki wiedzy zdobytej podczas kliniki (coerver coaching Clinic Basic) wraz z Zarządem i Radą Trenerów podjęliśmy decyzję o współpracy z Coerver Coaching Polska.

Co to takiego ten Coerver Coaching.

Coerver® Coaching to ogólnoświatowy, kompleksowy system szkolenia piłkarskiego inspirowany wiedzą holenderskiego trenera Wiela Coervera, który w 1974 roku doprowadził Feyenoord do triumfu w Pucharze UEFA, zawierający wszystkie elementy niezbędne do wychowania i ukształtowania zawodnika na najwyższym poziomie. Program oparty jest na kodeksie Coervera, piramidzie rozwoju zawodnika, piramidzie ruchów, unikalnym narzędziu do planowania sesji treningowych oraz moście umiejętności.

Coerver® Coaching to jedna z najdoskonalszych na świecie metod nauczania oraz doskonalenia gry w piłkę nożną. Jest to opinia wyrażana przez wielu wybitnych trenerów i znanych piłkarzy. Wśród nich są m. in. Franz Beckenbauer, Jurgen Klinsmann, Gerard Houllier, Vincente del Bosque czy Rene Meulensteen. Po 35 latach doświadczeń i ewolucji programu z pełnym przekonaniem można uważać Coerver® Coaching jako kompleksowy oraz globalny system szkolenia piłkarskiego, który obejmuje wszelkie aspekty niezbędne do wychowania oraz ukształtowania zawodnika kompletnego.

Natomiast najbardziej znanymi piłkarzami, którzy w głównej mierze wychowali się na kompleksowym programie są: Thomas Mueller, Arjen Robben, Robin van Persie, Toni Kroos czy autor jednego z najdroższych transferów w historii piłki nożnej, Gareth Bale.
Oficjalnym i globalnym partnerem Coerver® Coaching od roku 2015 jest Benfica Lizbona.
Coerver® Coaching funkcjonuje w kilkudziesięciu krajach na świecie, zrzesza ponad kilka milionów uczestników.

Potwierdzeniem uznania metody Coerver® Coaching za globalną, jest fakt korzystania z programu czołowych klubów europejskich. Proces szkolenia dzieci i młodzieży w znacznym stopniu oparty jest na filozofii Coervera, bądź inspirowany na kompleksowych środkach treningowych tworzonych przez dział programowania światowej metody. Współpraca została nawiązana m. in. z akademiami Bayernu Monachium, Realu Madryt, AC Milan, Olimpique Marsylia, Rosenborg Trondheim czy klubów angielskiej Premier League takich jak Liverpool FC, Arsenal Londyn, Manchester United, Chelsea Londyn, Newcastle United, Stoke City oraz klubu występującego w angielskiej Championship, Birmingham City. Od wielu lat model szkolenia oparty na metodologii Coerver® Coaching realizowany jest w narodowych związkach piłki nożnej: Francji, Anglii, Japonii czy Australii.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.