Jesienią wciąż niepokonani

Lotnik Poznań padł przysłowiową „ofiarą” drużyna młodzików starszych Akademii Warty. Chłopcy z rocznika 2006 wygrali 6:2 i jesienią wciąż są niepokonani.

Podopieczni Michała Mocka od pierwszego gwizdka arbitra narzucili swój styl, tempo i warunki gry. Cierpliwie konstruowali składne akcje i na niewiele pozwalali w tym meczu rywalom. Efektowana gra przenosiła efekty w postaci bramek. W 7 minucie rywali „napoczął” Szymon Walczak, a potem kibice oglądali strzeleckie show w wykonaniu Kacpra Świdurskiego, który zdobył w tym spotkaniu aż cztery bramki. Kropkę nad „i” postawił Jakub Hamulski, który ustalił wynik meczu na 6:2.

– W końcu zagraliśmy nie tylko ładnie dla oka, ale i skutecznie – mówi Michał Mocek. – Cieszy mnie, że chłopcy grają coraz bardziej świadomie i w przemyślany sposób za co zasłużenie nagradzani byli brawami od kibiców. Mamy na koncie trzy zwycięstwa i dwa remisy, a więc tyle samo co Przemysław Poznań. Z tym zespołem będziemy walczyć o mistrza jesieni – dodał trener młodzików.

W 6 kolejce Warciarze podejmować będą na własnym boisku Zawiszę Dolsk. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 10.00.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.