|

Jesienią wciąż niepokonani

Lotnik Poznań padł przysłowiową „ofiarą” drużyna młodzików starszych Akademii Warty. Chłopcy z rocznika 2006 wygrali 6:2 i jesienią wciąż są niepokonani.

Podopieczni Michała Mocka od pierwszego gwizdka arbitra narzucili swój styl, tempo i warunki gry. Cierpliwie konstruowali składne akcje i na niewiele pozwalali w tym meczu rywalom. Efektowana gra przenosiła efekty w postaci bramek. W 7 minucie rywali „napoczął” Szymon Walczak, a potem kibice oglądali strzeleckie show w wykonaniu Kacpra Świdurskiego, który zdobył w tym spotkaniu aż cztery bramki. Kropkę nad „i” postawił Jakub Hamulski, który ustalił wynik meczu na 6:2.

– W końcu zagraliśmy nie tylko ładnie dla oka, ale i skutecznie – mówi Michał Mocek. – Cieszy mnie, że chłopcy grają coraz bardziej świadomie i w przemyślany sposób za co zasłużenie nagradzani byli brawami od kibiców. Mamy na koncie trzy zwycięstwa i dwa remisy, a więc tyle samo co Przemysław Poznań. Z tym zespołem będziemy walczyć o mistrza jesieni – dodał trener młodzików.

W 6 kolejce Warciarze podejmować będą na własnym boisku Zawiszę Dolsk. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 10.00.

 

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.