Julia Cieślak w finale Mistrzostw Polski!
|

Julia Cieślak w finale Mistrzostw Polski!

Pracowity weekend ma za sobą zawodniczka Warty Śrem, która na co dzień występuje w młodzikach młodszych. Julia Cieślak bo o niej tu mowa w miniony weekend rozegrała trzy spotkania. Zgrupowanie kadry Wlkp. rozpoczęło się 31 maja (Boże Ciało) w Łężeczkach, a zakończyło się dziś (03.06.)

W ciągu czterech dni reprezentantki rozegrały trzy mecze. Pierwszy z nich rozegrały 02.06 o godz. 11.00 w Sierakowie z Lubelskim ZPN, gdzie w regulaminowym czasie gry padł bezbramkowy remis, a o zwycięstwie decydowały rzuty karne w których Wielkopolska była góra wygrywając 3:2.

Tego samego dnia kadrowiczki wsiadły w busa, aby przetransportować się do Szamotuł bo o godz. 17.30 rozgrywały kolejny mecz z Warmińsko- Mazurski ZPN i ponownie schodziły jako zwycięzcy wygrywając pewnie 2:0.

W niedzielne przedpołudnie, a dokładnie o godzinie 11.00 w Pniewach odbyło się ostatnie spotkanie podczas tego zgrupowania. Mecz Dolnośląskim ZPN zakończył się bezbramkowym remisem i to kadra z Wielkopolski z Julką Cieślak zagra w wielkim Finale!

Finał odbędzie się 16 czerwca, a rywalem będzie reprezentacja Śląskiego ZPN. ,,Duma rozpiera. Jestem niesamowicie szczęśliwy, że moja wychowanka jest w tej drużynie i spełnia swoje marzenia. 16 czerwca zagra w finale Mistrzostw Polski, a to spore osiągniecie. Już teraz gratuluje i życzę powodzenia, trzymam kciuki”- trener Mocek.

Brawo Julka!
Brawo kadra!
Brawo Warta!

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.