Kolejne trzy punkty Orlików Warty Śrem

W minioną niedzielę podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego pojechali na mecz z Marwit Lwówek ligi WZPN. Od początku spotkania Warta zagrała skoncentrowana i po akcjach wypracowanych przez całą drużynę strzeliła do przerwy 5 bramek tracąc tylko 1 w końcówce pierwszej połowy. Na drugą połowę młodzi adepci przy wysokim prowadzeniu i zmianach wprowadzonych przez trenera straciła 1 bramkę, strzelając 3. Wynik końcowy 8:2.

Dla Warty bramki strzelali: 2’, 13’, – Szymon Dobraś, 8’, 20’, 39’ – Mikołaj Maśliński, 15’, 17’, 42’- Igor Drożdżyński.

Podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego grali dobrze defensywnie, szkoda tylko sytuacji gdzie straciliśmy bramki po zamieszaniu w polu karnym i rykoszecie, a z drugiej strony poprzeczki i słupki pomagały gospodarzom. Powoli małymi kroczkami realizujemy założony cel na tę rundę.
Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie i serducho zostawione na boisku) i wszystkim rodzicom którzy kibicują zawsze za nami na dobre i na złe.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.