Komunikat

Drodzy zawodnicy, rodzice, sympatycy. Jak wiecie w związku z panującą w całym kraju pandemią, podobnie jak inne kluby zawiesiliśmy treningi. Sytuacja jest bezprecedensowa, a jej dalszy rozwój na dzień dzisiejszy niemożliwy do przewidzenia…

Uwierzcie Nam, że brak treningów także dla nas jest bardzo niekomfortowy. Trenerom podobnie jak Wam brakuje wspólnych zajęć, meczów i tak samo jak Wy nie mogą doczekać się już powrotu na boisko.

Chcemy w tym miejscu nadmienić, że składki członkowskie nie są tylko opłatą za dany trening. Jest to roczna suma kosztów własnych podzielonych przez miesiące. Koszty miesięczne nie są równe. Inne są zima, kiedy ponosimy koszty sal i inne są np. w czerwcu.  Składki to podstawowe źródło przychodów klubu z którego opłacamy wynagrodzenie trenerów, wynajem sal, ubezpieczenie zawodników, ekwiwalent dla sędziów, opiekę medyczną w trakcie zawodów sportowych, zakup sprzętu sportowego, wynagrodzenia pracowników biura klubu oraz księgowości czy zaplanowaną wcześniej inwestycją czyli wymianę murawy na Zamenhofa itd. Warto dodać, ze UM zakazał wydatkowania środków w czasie kwarantanny, Starostwo Powiatowe cofnęło przyznane dotacje.

Trenerzy za pomocą Internetu i mediów społecznościowych przygotowują dla Was treningi indywidualne, zajęcia koordynacyjne, „wyzwania” dzięki którym możecie cały czas zostać „przy piłce”.

Obiecujemy że tego typu aktywności będzie jeszcze więcej. Zdajemy sobie sprawę że na ten moment z naszej strony to jedyna możliwa forma zadbania o waszą aktywność.

Klub którego jesteśmy zarządem jest Waszym Klubem. Działamy dla Was i to właśnie od Was zależy nasza przyszłość. Przypomnieć należy, ze klub pozyskuje różne dotacje tak aby koszty ponoszone przez rodziców były minimalne przykład półkolonie zimowe.

W zaistniałej sytuacji postanowiliśmy, że składki członkowskie od miesiąca kwietnia ulegają zmniejszeniu o 50 % natomiast jeżeli sytuacja będzie się przedłużała będziemy reagowali na bieżąco.

Wszyscy żyjemy nadzieją, że już wkrótce wszystko wróci do normalności a My wspólnie  spotkamy się tam gdzie Nasze miejsce – na boisku.

Z wyrazami szacunku Zarząd ŚKS Warta Śrem

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.