Mikołajki z Fujigol.pl i Śremskim Sportem

Portal Fujigol.pl i Śremski Sport byli organizatorami Mikołajkowego Turnieju Młodzików. Bardzo dobrze spisali się w nim Warciarze.

Trenerzy Maciej Fujak i Patryk Słomczyński wystawili aż cztery zespoły. Trzy złożone były z chłopców rocznik 2008, a jeden 2009. Ich rywalami byli: Promień Krzywiń, Młode Orły Piaski, Adalbertus Dalewo i Pogoń Książ.

W dwóch grupach eliminacyjnych drużyny walczyły o dwa miejsca premiowane grą w półfinale Ligi Mistrzów. Kolejne dwa rywalizowały z kolei o czołowe lokaty w Lidze Europy. W finale Ligi Mistrzów spotkali się zwycięzcy obu grup. Promień Krzywiń z kompletem punktów był najlepszy w pierwszej z nich, a Warta 2008 z dorobkiem 6 punktów wygrała grupę B, w której przegrała z Młodymi Orłami, ale wysoko pokonała Wartą Niebieską i Adalbertusa strzelając w obu meczach po pięć goli. W półfinale Promień pokonał 1:0 drużynę z Piasków, a Warciarze po emocjonujących karnych wyeliminowali Pogoń Książ. -Zwycięzcami Ligi Mistrzów zostali piłkarze z Krzywinia, którzy pokonali śremski zespół 2:0. Puchar Ligi Europy trafił z kolei do Warty Niebieskiej, która ograła kolegów z Adalbertusa Dalewo.

Prezes Daniel Cicharski wręczył najlepszym zespołom Ligi Mistrzów i Ligi Europy puchary, a wszyscy otrzymali także pamiątkowe medale.