Młodzicy Starsi zagrali sparingowo z Pogonią Książ Wlkp.

W ramach przygotowania do nadchodzącej rundy wiosennej, Młodzicy Starsi Warty Śrem, w minioną sobotę (24.03) odbyli grę kontrolną. Tym razem sparingpartnerem Warciarzy była drużyna Pogoń Książ Wlkp.

https://photos.app.goo.gl/lPxtdrJp2ivzLppg1

Mimo, że podopiecznym Tomasza Stawowego przyszło rywalizować z dobrze grającym zespołem, nie wpłynęło to na grę Śremian. Od początku z dużym zaangażowaniem budowali kolejne akcję, czego wynikiem była szybko strzelona bramka. Już w 6’ minucie spotkania po asyście Pawła Marciniaka, pięknym trafieniem popisał się Piotr Tomczak.

https://photos.app.goo.gl/5Zm9b73sHOYmgms12

W pierwszej połowie gra Warciarzy wyglądała bardzo dobrze, jednak w 15’ po błędzie w defensywie przeciwnik zdołał umieścić piłkę w bramce biało- niebieskich i oba zespoły na przerwę schodziły przy stanie 1:1.

https://photos.app.goo.gl/U5Esz23nSslLasXd2

W drugiej połowie niewielką przewagę zdobyli zawodnicy z Książ Wlkp. Śremianie popełnili więcej błędów, w wyniku których w 40’ minucie stracili drugą bramkę. Pod koniec drugiej połowy Warciarze wrócili do gry z pierwszej części spotkania. Jednak nie wystarczyło już czasu na zdobycie wyrównującej bramki.

https://photos.app.goo.gl/NOfo4Eu0jS2xLIez1

Jestem bardzo zadowolony z gry chłopaków, a w szczególności z gry w pierwszej połowie. Realizowali wszystko to, co sobie wcześniej założyliśmy. W całym spotkaniu nie ustrzegliśmy się jednak od błędów, po których straciliśmy dwie bramki. Wiedzieliśmy, że Pogoń Książ to dobra drużyna, ale właśnie z takim przeciwnikiem chcieliśmy się sprawdzić przed rundą wiosenną. Po tym sprawdzianie jestem pewien, że chłopacy są gotowi do rozgrywek ligowych WZPN. Życzymy sukcesów zawodnikom z Książa Wlkp. w zmaganiach w grupie mistrzowskiej.

Podsumował Tomasz Stawowy – trener młodzików starszych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.