|

Młodzicy Warty rozpoczęli sezon 2017/2018 od zwycięstwa

Młodzicy Warty rozpoczęli sezon 2017/2018 od zwycięstwa! Warciarze rozegrali pierwsze spotkanie z drużyną Avia Kamionki i pewnie wygrali 4:2. Niebiesko-biali od początku dominowali na boisku nie dając przeciwnikowi możliwości na rozgrywanie akcji zagrażających bramce gospodarzy.

Pierwszy na listę strzelców w 17 minucie wpisał się Dominik Nowak. Jednak już w 23 minucie po błędzie w defensywie goście wyrównali na 1:1. Kiedy zawodnicy Avia Kamionki myślami byli już w szatni, w 28 minucie swoją pierwszą bramkę w barwach Warty Śrem zdobył Antoni Czapla (2:1). Początek drugiej połowy również należał do niebiesko-białych. W 45 minucie drugą bramkę w debiucie zapisał na swoim koncie Antek Czapla.

Prowadzenie 3:1 oraz zmęczenie zawodników spowodowało, że na boisku zaczęła dominować drużyna z Kamionek. W 52 minucie strzelili bramkę kontaktową doprowadzając do wyniku 3:2. Goście „poczuli”, że mogą wywieść ze Śremu jeden punkt. Natomiast warciarze musieli zmobilizować się, aby zakończyć mecz z korzystnym dla siebie wynikiem.

Spotkanie stało się bardzo zacięte, gdzie każda z drużyn próbowała na koniec zaznaczyć swoją przewagę. Nokautujący cios „zadał” w 57 minucie Bartosz Pawlak, strzelając bramkę na trzy minuty przed gwizdkiem sędziego, odbierając tym samym gościom chęci do dalszej walki.

Drużyna pokazała charakter, mimo zmęczenia potrafili wykrzesać siły i doprowadzić do zwycięstwa. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na pochwalę, każdy pracował na wspólny sukces!

Podsumował trener Tomasz Stawowy

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.