|

Na długo pozostanie w pamięci turniej rocznika 2007

W sobotę 18 listopada odbył się Turniej o Puchar Prezesa Warty Śrem, zorganizowany przez rodziców Warty II Śrem. Był on skierowany do zawodników i zawodniczek z rocznika 2007.  Do udziału turnieju zostało zaproszonych 8 drużyn.

O godzinie 09.00 rozpoczęto rozgrywki. W każdej z grup rozgrywano mecze systemem „każdy z każdym”. Od pierwszego gwizdka rywalizacja była zacięta, a młodzi zawodnicy wkładali całe serca w grę. Choć wiele dzieci dopiero niedawno zaczęło przygodę z piłką nożną, to mecze stały na bardzo dobrym poziomie. Padało wiele bramek, a niekiedy akcje dorównywały tym z ligi mistrzów ;). Budziło to wiele emocji. Igor Skrzypczak pobił nawet rekord Roberta Lewandowskiego zdobył 5 goli w 2,5 min . Grze młodych piłkarzy przyglądali się najlepsi kibice – rodzice, rodzeństwo i przyjaciele, którzy zagrzewali okrzykami swoich faworytów do walki. Po rozegraniu wszystkich meczów przyszedł czas na dekoracje zwycięzców.

1 miejsce zajął zespół WIELKOPOLSKA I KOMORNIKI

2 miejsce zajął zespół WARTA II NIEBIESKA

3 miejsce zajął zespół AVIA KAMIONKI

Iogor Skrzypczak-najlepszy strzelec Warty, Bartosz Gajska, Damian Łączniak -najlepsi zawodnicy Warty otrzymali statuetki. Można by jeszcze wyróżnić kilku super zawodników jak Igor Talarczyk kolejny strzelec któremu niewiele brakowało aby otrzymać wyróżnienie. SUPER CHŁOPAKI JESTEŚCIE NAJLEPSI! Wszystkie drużyny otrzymały medale i dyplomy.

 

 

 

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.